Wpis z mikrobloga

@FrasierCrane: #!$%@?, ale tam nie było innego kandydata xD Nie wiem czemu PiS tam Płażyńskiego nie dał, skoro ostatnio wygrał z kandydatem PO i wszedł do 2 tury. Może go przygotowują na prezydenta polski
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: co serio? a na kogo tam głosować? na dziadów co się budzą z letargu krótko przed wyborami i ograniczają się do #!$%@?, że "trzeba zmian" i do wywieszania mord na każdym płocie? jak chce się zaistnieć w mieście, to trzeba w nim działać. to nie rocket science.
  • Odpowiedz
@marv0oo: bo gdański PiS jest mocno podzielony, skoro nawet plakaty kampanijne ludzie od Kacperka mieli otagowane druzynaplazynskiego, kojarzę że nawet na protestach w obronie TVP lecieli na dwa megafony, jeden miał Majewski a drugi Rakowski, kabaret. Podejrzewam że się trochę dogadali na zasadzie - twoja żona dostanie pierwsze miejsce do sejmiku, ale ty nie startujesz na prezydenta i dasz nabić trochę popularności komuś innemu.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: ludzie kwiczą w internecie i narzekają na betonozę w Gdańsku i na komunikację ale wyboru innego niż PO nie umieją zrobić. Kukły. Za kilka lat będą narzekać, że autem do Starego Miasta nie wjadą autem..
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: Dwa dni temu jechałem autobusem i przyjechał o czasie. To była dla mnie trauma. Dodatkowo śniło mi się, że nie dość, że w Gdańsku południe wybudowali dojazd do osiedla to jeszcze użyłem jednego biletu na tramwaj i PKM. Dobrze, że dzisiaj mam terapeutę i będę mógł przepracować te traumatyczne przeżycia.

Tak na poważnie to dobrze, że wygrała, jeszcze by zrobili jeden bilet na całe Trójmiasto, normalną komunikację miejską albo nie
  • Odpowiedz
@marv0oo: Jak nie było innego kandydata? Tak z ciekawości, napisz co Ci nie pasowało w Andrzejczaku czy Szczepańskim? Przejrzałeś w ogóle ich programy?
  • Odpowiedz