Wpis z mikrobloga

Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ? Mi się dopiero teraz przypomniało, że kiedyś coś takiego było i mama czasem mi kupowała do picia
Chociaż pamiętam że tamta co piłam była malinowa (najlepsze że to było tak dawno że ja myślałam że to sobie wymyśliłam i tego nie było )
Linnior88 - Ej czy ktoś z was pamięta te granulowane herbaty owocowe ? Mi się dopiero...

źródło: IMG_20240407_190402

Pobierz
  • 155
  • Odpowiedz
  • 2
@Linnior88 Żarłam to na sucho całe moje dzieciństwo (podobnie jak wiele innych słodkich ulepkow). Teraz w wieku 35 lat muszę wstawić 3 implanty 😞
  • Odpowiedz
@Linnior88: Jak się za szczyla robiło fuchy z elektryki na budowie to lubiłem do kanapki zrobić sobie herbatę z 2 saszetek i fest posłodzić tymi cytrynowymi granulkami. Dobre toto było.
  • Odpowiedz
  • 2
@fizzly: no wiem że są w torebkach ale mi chodzi konkretnie o te w takich dziadowskich plastikowych opakowaniach z zakrętka , myślałam że mi się coś uraja że to było a jednak było
Cytryna była taka sobie ale malina smakowała git
A koło owoca to pewnie nawet nie stało
  • Odpowiedz
@Linnior88: Pamiętam. Uwielbiałem to jeść łyżeczką na surowo. Zaczęło się od tego jak wujek przywoził to z Węgier (czyli lata około 1990-1992), a potem to się w Polsce pojawiło jak nastał wolny rynek.
  • Odpowiedz