Wpis z mikrobloga

#seks #wazektomia
Już 8 tygodni po zabiegu. Było trzepanie do kubka i wyniki badania- plemników brak. Z tej okazji zamykam dzisiaj żonę w sypialni i zalewam puki nie padnę ze zmęczenia- ja lub ona 😂
Ps. Oddam zapas nie potrzebnych już gumek 😂
  • 8
  • Odpowiedz
@Nerus20: Drugie badanie wykonałem w dwóch różnych klinikach. Doszło po prostu do rekanalizacji, kiedyś to opisywałem zresztą na wykopie. Musiałem jechać na korektę, doktor wykonał ją za darmo. Za to jakiś czas temu odezwał się do mnie na priva Miras, któremu doktor zaśpiewał za powtórny zabieg pełną kwotę.
  • Odpowiedz
Za to jakiś czas temu odezwał się do mnie na priva Miras, któremu doktor zaśpiewał za powtórny zabieg pełną kwotę.


@AlbertWesker: dlatego warto czytać co się podpisuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@MP1990: 2mc to nie za wczesnie? u mnie lekarz mowi zeby po 3mc zobaczyc badanie
@AlbertWesker po jakim czasie rekanalizacja moze wystapic? jak zrobie po 3mc badanie (jestem miesiac po wazo) to moge miec pewnosc ze do konca zycia jest gitara czy powinienem to powtarzac cyklicznie?
  • Odpowiedz
@twardy-zawodnik ja miałem zalecenie od lekarza żeby zrobić badanie 3 msc po zabiegu i wyszło mi zero plemników, lekarz powiedział mi że kolejne badania nie są konieczne. Jak ktoś nie chce robić badań i chce mieć 100% pewności to może głupio to zabrzmi ale najlepiej kupić zwykły mikroskop biologiczny na allegro. Kosztuje tyle co jedno badanie nasienia, widać pod takim mikroskopem plemniki jak na dloni
  • Odpowiedz