Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski

Umówiłem się z nowopoznaną różową na spotkanie w jej mieście oddalonym o 200km. Jako że lubię uatrakcyjniać sobie czas to napisałem jej że przyjadę dzień wcześniej na hotel i wypróbuję aquapark w jej mieście (uwielbiam aquaparki), a następnego dnia spotkamy się. Ona strzeliła focha.
Czy takie moje zachowanie było egoistyczne? Przypuszczam że jest to typowy kobiecy syndrom aby być dla faceta jedynym obiektem zainteresowania w danej chwili, a nie że facetowi radość daje coś jeszcze.
damianooo8 - #tinder #badoo #kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski

Umówiłem się ...

źródło: csm_image-21-08-20-10-42_d1acacc2c0

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@Pasterz30 e tam, to zależy od człowieka. Ja nie miałbym z tym problemu bo lubię sobie jeździć na takie "wycieczki", no i jak z babą nie wyjdzie to sobie właśnie np. do aquaparku skocze ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@damianooo8 One nawet pozorów nie potrafią zachować.
Jak panna w przebiegach pokazuje Ci że się obraża z #!$%@? wie jakiego powodu, prawdopodobnie bo myślała że to dla Ciebie będzie jakiś koszt energiczny żeby te 200 km dla niej przejechać, i wtedy by się czuła popieszczona i uświadomiona w swojej zajebistości, a Ty hotel bierzesz dzień wcześniej i odzież do aquaparku xd

Zwarcie jej się zrobiło na stykach
  • Odpowiedz
Napisz do niej, że aquapark to niuda więc jej nie zapraszałeś, ale do hotelu może wpaść jak ma ochotę to może się zateguje to jeszcze


Patusy od zero-jedynkowego myślenia już tutaj są i jak zwykle nie zawodzą.
  • Odpowiedz
@damianooo8: No nie powinna w sumie, aż tak pokazywać swojego niezadowolenia, ale nie musiałeś pisać o tym że wybierasz się w jej strony i idziesz gdzieś dzień wcześniej samemu - no trochę to w sumie dziwne, w sensie dziwniejsze, że jej o tym wspominałeś, niż że sobie tam poszedłeś. Mogłeś nic nie gadać o tym i po prostu pójść. ;)
  • Odpowiedz