Wpis z mikrobloga

Cześć, stoję przed wyborem materaca. Znalazłem materac który mi odpowiada pod względem wygody ale zastanawiam się czy na aby na pewno wybrany materac jest wart swojej ceny. Po 30 minutach na materacu nadal jest ciężko powiedzieć o jego jakości a w sklepie raczej nie do końca dowiem się prawdy.

Wybrałem materac https://sypialniaplus.pl/materace/736-materac-hamilton-cool-and-wool.html firmy Hamilton za 6200 zł w rozmiarze 180x200.

Początkowo myślałem, że to jakaś firma typu Hilding itp ale okazało się, że to brand własny SypialniPlus a materace pochodzą z Turcji firmy yatas. Ciężko znaleźć jakiekolwiek opinie w internecie nie tylko modelu ale też o marce Hamilton. Może macie doświadczenie z tą firmą i czy warto dopłacać do tego „premium” ?

Celowaliśmy w materac twardszy ten nie jest aż tak twardy i pewnie dlatego nam tak odpowiadał. Leżałem na Curem ZIP czy innych w pełni piankowych hildingi i były stosunkowo twarde i chyba to nie jest to.

#materace #materac #sen #lozko #pytaniedoeksperta
  • 8
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@kuba1307 polecam sprawdzić jeszcze firmę godre z PL
Mi średnio twardy bambus multi pocket na 75/80kg wydawał się na początku twardy a z czasem go pokochałem jak i plecy
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol myślałem do tamtej pory, że lubię spać na miękkim, ale jak mi pani pokazała miękkie materace, to nie wyobrażam sobie żebym się miał zapadać w to cały i mieć.problem z podniesieniem się. Dlatego w skali materacy sklepowych, to jest bardziej twardy materac, ale bez tych porównań, bym tak nie powiedział.

Wtedy jak kupowałem, to jeszcze nie mieli sklepu, tylko kupowałem go w domu, gdzie je szyli i dałem chyba niecały 1000zl
  • Odpowiedz