Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Tak ogólnie to kilkanaście godzin temu miałem mega przyjemny #seks z nastoletnią, szczuplutką, z większym biustem i tyłkiem, z ciemnobrązowo-długowłosą Ukrainką. Podczas którego dotykałem ją za różne miejsca na jej ciele. Jest to bardzo przyjemna i mega satysfakcjonująca aktywność, uważam że przyjemniejszej nie ma, żadne hobby nie daje mi tyle radości i spełnienia, co to. Zastanawia mnie jedna rzecz... Dlaczego niektórzy konsekwentnie odmawiają sobie tej niesamowitej przyjemności? Pomijam oczywiście sytuacje, gdzie ktoś jest w związku, gdzie ustaliliście sobie z partnerką, że będzie biały lub przez kwestie religijne czy moralne (ale nie w stylu, bo uznałem siebie na skazanego na przegryw, bo to nie jest argument). Tak w reszcie przypadków, pytam do prawiczków, w tym takich po 30-tce i po 40-tce, czemu to sobie robicie? Ja ze swojej strony, do nie dawna też takiej aktywności nie robiłem i sam żałuję, że to tak późno zacząłem (a do 30-tki jeszcze mi bardzo daleko). Wy też możecie to zmienić, jak nie ma kobiet w kręgach znajomych, na aplikacjach randkowych wam nie wychodzi, to pójdźcie na #divy czy #divyzwykopem (zamiast jednej gierki na kompa, czy subskrypcji kilku kont na OnlyFans czy Fansly, masz kobietę dla siebie, to uczicwy deal). Zaraz powiecie, że złapie was moralniak, bo za hajs, czy że to oszustwo, bo od zawsze byliście prawiczkami i nimi pozostaniecie, więc to odpada. No nie, seks to naturalna potrzeba, która nawet osoby z najgorszym charakterem czy najbrzydsze mogą to zrobić. Wystarczy się przełamać w sobie, a na dobre wam to wyjdzie, uwierzcie w siebie, że dacie radę, a jak to zrobicie i będziecie mieli świadomość uprawiania najlepszej i najprzyjemniejszej aktywności w życiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #sex #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #przegryw #wygryw #wychodzimyzprzegrywu



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja Ci odpowiem [uwaga do innych - ja to nie OP, jak jest napisane "autor" to nie znaczy że jestem autorem tego wpisu, Wykop wszystkich anonimowych oznacza jako "autor" od dłuższego czasu]

1. Przecież to nie takie proste umówić się do divy. Wczoraj ktoś pytał w jaki sposób on ma się umówić do divy skoro to takie trudne:
Najpierw musisz kupić nową kartę sim. No ale musisz ją
  • Odpowiedz
"Wystarczy się przełamać w sobie" - jakby to było takie proste, to nie musiałbyś pisać swojego posta.

Jako dobijający już 40 chuop, co nigdy nic, powiem, że u mnie na to złożyło się wiele rzeczy, począwszy od nieśmiałości już od dziecka, poprzez słabą wiarę w siebie a także sporo mniejszych czynników. Raczej od zawsze zakładałem, że całe życie będę sam, bliższych kontaktów z kobietami nie umiałem nawiązywać. Lata leciały, ja się nie
  • Odpowiedz