Wpis z mikrobloga

@Ejber_z_Fyrtla: zostań na chwilę i posłuchaj. Jeśli macie czas i okazje, to posiedzieć z dziadkami i babciami. Nawet jeśli będę mówić totalne bzdury, to bądźcie z nimi. Oni tego potrzebują.

Pewnego dnia już nie usiądziecie z nimi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet jeśli będę mówić totalne bzdury, to bądźcie z nimi. Oni tego potrzebują.


@wykolejony: "wnusiu, głosuj na pis, bo tusk nam wszystko zabierze"

(,)
  • Odpowiedz
Tak było. Cieszę się, że mogłam spędzić z dziadkami na wsi wiele lat a potem mogłam jeździć na ferie i wakacje. Cenny czas pod gruszą w zachodzącym po stawianiu kop siana na sochy kiedy jedliśmy porzeczki i agrest i rozmawialiśmy sobie o niczym. Żałuję tylko, że nie dojechałam na czas kiedy babcia odchodziła. Spóźniłam się 12 godzin...
  • Odpowiedz
Tak się cieszę że chociaż jednym dziadkom zdążyłem kupić tableta i nauczyć ich odbierania messengera, po pandemii stwierdziłem że jak mnie znowu zamkną na wyspach bo #!$%@? jakis wirus to mogę ich nie zobaczyć i teraz do siebie dzwonimy, patrzą jak się dzieciaki bawią, dzieci też do nich gadają i są oswojone z tym jak wyglądają, a jak jesteśmy w PL to poprostu z nimi jesteśmy, i tak jak ktoś napisał wyżej
  • Odpowiedz
@Ejber_z_Fyrtla tak z perspektywy dorosłego człowieka to kurde aż nie do wiary, że ludzie kiedyś stawiali sobie ławki przy ulicy, żeby móc na nich siadać z sąsiadami i sobie gadać. Teraz to się nawet sąsiadów nie zna xd
  • Odpowiedz