Wpis z mikrobloga

Huop wyszedł po tygodniu z piwnicy po bieda zakupy(błąd że w sobotę wieczór, normickie godziny) i wrócił #!$%@?... .

Już któryś raz z rzędu w różnej stonce karyna kroi grube plastry jak dla świni(specjalnie by wcisnąć cvelowi) i z wielką łaską. Tym razem się #!$%@?łem i rzuciłem jej tą wędliną za ladę, bo specjalnie mi tak pokroiła. Potem jeszcze jakieś sebixy zaczepiły "elo ziomek , masz na.. jak zignorowałem to zwyzywali od cveli xD").

Huop nigdy za rękę nie trzymał, nie ma żadnego życia towarzyskiego i zawodowego, mimo to się nie #!$%@? w życie innych, a i tak jest traktowany jak śmieć/cvel na każdym kroku, czy to przez ekspedientki/ karyny na kasie, sebixów i patusów, dziadków, każdego kto chce się wyżyć.

I weź tu żyj normalnie. "Nie masz baby to znajdź se fajne hobby, zarabiaj grubą kasę". Jak jesteś true przegrywem to jesteś cvelem, nie tylko nie trzymasz za rękę, ale jesteś traktowany jak śmieć w każdej płaszczyźnie życia.

#gownowpis #przegryw #przegrywpo30tce
  • 3
  • Odpowiedz
Już któryś raz z rzędu w różnej stonce karyna kroi grube plastry jak dla świni(specjalnie by wcisnąć cvelowi) i z wielką łaską


@Barachloop: To, niestety, normalne. Nie tylko nam, przegrywom tak robią. Mama na przykład ZA KAŻDYM J***NYM RAZEM prosi, by pokroili jej ser żółty cienko, i w 90% przypadków przychodzi niezadowolona stwierdzając, że jest pokrojony za grubo i potem nie wystarcza plasterków np. na pokrycie całej pizzy. Nie ma znaczenia,
  • Odpowiedz