Wpis z mikrobloga

#problemtrzechcial #serial #netflix

Ten serial, to jest jakieś #!$%@? nieporozumienie. Dobrze, że książkę mam od dawna na koncie. Bo za #!$%@? bym się nie przemógł do jej przeczytania, po tym #!$%@? upośledzonym woke czymś. Serio, Chiniole powinni się zająć produkcją tego od a do z. Danie takiego materiału zideologizowanym debilom z zachodu, to był pierwszy i ostateczny gwóźdź do trumny dla tego serialu.
Przyjaciel_Rodziny - #problemtrzechcial #serial #netflix

Ten serial, to jest jakieś ...

źródło: n2foM39fFbwIh30DnwcExdiiXNo

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@JackDaniels: nigdzie nie przesadzam, w ksiażce inżynier materiałowiec to był taki trochę wycofany nerd - tu na wejsciu dostaję #!$%@?ą przemądrzałą wodzirejkę i silną kobietkę w jednym. #!$%@? no nie. A to pierwsze 5 minut serialu. #!$%@?ł to pies.
  • Odpowiedz
@Przyjaciel_Rodziny: o rany, zamienili facet na babę i już żyłka pękła? I jaka ona tam silna - cały czas ma minę jakby miała się zaraz rozbeczeć. Książkę czytałem już z rok temu i przy serialu nawet nie zwróciłem jakoś na to uwagi.
  • Odpowiedz
@JackDaniels: Tak, miałem incydent kałowy. może nie zauważyłeś, ale race swapy, gender swapy i robinie z bohaterów rozchwianych emocjonalnie 15-latków to od dobrych 10 lat standard. Może wymagam za wiele, ale chciałbymn, by #!$%@? serial trzymał się materiału źródłowego na ile to tylko możliwe.
  • Odpowiedz
@Preacher123 no to ta scena jest na początku 3 tomu. Ale dzieje się w czasach akcji filmu xD dużo skoków jest. Teoretycznie mógłbyś zacAc od 2 i byś zrozumiał. Jednak polecam rozpocząć od 1 mimo że najnudniejszą część to i tak polecam.
  • Odpowiedz