Wpis z mikrobloga

@Kidd_Slave: eneloopki i ładowarkę
nie kupuj gówna kup chińczyka który nigdy ci nie będzie driftował. ma akumulator i wbudowaną stację dokującą i dongla na 2,4 ghz
premiera 30 kwietnia
https://www.amazon.de/-/pl/dp/B00TY8UR2K/
mam to samo tylko z layoutem nintendo (8bitdo ultimate bluetooth controller) i możliwością podłączenia do switcha, bo ma zarówno 2,4ghz i bt

każdy standardowy pad od nintendo, sony i microsoftu ma gałki oparte na potencjometr który się wyrobi chwilę po gwarnacji
@Kidd_Slave: Tak, kabel USB-C, taki jak już pewnie masz do ładowania smartfona. Nikt nie powiedział że musi być tylko po radiu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A, i nie słuchaj frutsona, jemu chinole z 8BitDo płacą za wpychanie tego każdemu na lewo i prawo, pod każdym wpisem z pytaniem o pada wyskakuje i to poleca. Od siebie mogę powiedzieć tyle, że 8BitDo to syf który jest zbudowany gorzej
@vulcanitu: Ok no dobra, to rok po gwarancji w porównaniu do czegoś co może działać w nieskończoność i w przeszłości działało 2 razy dłużej. Wired 360 wytrzymał mi 2014-2020 (mniej więcej w połowie #!$%@?ł się kabel bo jest źle zaprojektowany, musiałem przelutować i używałem dalej dopóki nie zaczął mieć problemów z lewym analogiem nie zerującym się czasami). Gówno one przetrwał 2020-2023 ma drifta. w lipcu kupiłem 8bitdo i go używam.
@
frutson - @vulcanitu: Ok no dobra, to rok po gwarancji w porównaniu do czegoś co może...

źródło: 20240407_152209_HDR

Pobierz