Wpis z mikrobloga

#przegryw
Dzisiaj se tak uświadomiłem, wiem że to po części fałszywe myśli, bo społeczeństwo nie jest jakimś tworem rozumnym itd. tylko zmanipulowaną masą. Ale doszło do mnie że mimo wszystko jestem durniem, społecznym wyrzutkiem ehh. Każdy normalny by powiedział że nadaje się do Tworek. Kiedy widziałem tych dynamicznych chłopaków dzisiaj, oni by mnie zjedli, przeżuli i wypluli w każdej dziedzinie, brutalne to i smutne ehh :(.
  • 9
@ZacharJasz92: ja jestem równo 10 lat młodszy od ciebie i przykładowo nie ogarniam spraw urzędowych, u lekarza wbrew temu co mówią boomerzy o mojej generacji do lekarza czy szpitala chodzę sam jak potrzebuje, ale jeśli chodzi o papierologie to jestem noga. Masz tak samo jak ja? A jeśli chodzi o to że nie umiesz jakichś rzeczy to jakie one są? Wymienisz jakieś kluczowe dla ciebie?
@Kebab_po_browarze: papierologia to raczej dla mnie nie jakiś problem, ale wg mnie to jest nieistotne. Problem mojego przypadku to osobowość neurotyczna i że odnajduję się w nowym środowisku bardzo wolno co generuje duży stres - stres odbiera myślenie, które nie jest niestety mocną moja stroną, wtedy popełniam głupoty, błędy i wszystko się wali, przychodzi załamka i chęć ucieczki z danego miejsca pracy. Cudem jakimś wpasowałem sie w kołchoz w którym jestem,