Wpis z mikrobloga

Mirki ostrożnie z tym tonfree.win bo może to być wyrafinowany scam. Zrobiłem mały research i nigdzie na oficjalnej stronie ton.org nie znalazłem odnośnika do tonfree.win ani oficjalnej wzmianki na twitterze. Poszukiwania są utrudnione, bo masa ludzi spamuje swoimi refami za które dostają tokeny. Ale to chyba jest celowo tak zrobione. Jak ktoś znajdzie jakąś oficjalną wzmiankę o tonfree.win to niech mnie wyprowadzi z błędu. Poza tym jeszcze 2 fakty wydają mi się podejrzane: 1. skoro rozdają takie miliony ludziom to dlaczego jednym z głównych elementów na stronie jest wielki banner z reklamą kontekstową (przy takim działaniu marketingowym nie rozprasza się pozyskanego klienta reklamami konkurencji). Kolejna sprawa na archive.org sprawdziłem jak wcześniej wyglądała ich strona i np. 1 lutego strona wygląda jak kopia oficjalnej ton.org z jedną zmianą. Na oficjalnej był niebieski przycisk "Get Toncoin" a na tej podejrzanej to samo tylko "Get Toncoin free" z podmienionym odnośnikiem.
#kryptowaluty
  • 3
  • Odpowiedz
@ericflat: dopoki ktos nie sprobuje wyplacic to sie nie dowiemy, równie dobrze moze im to sie spinać bo maja loterie czyli taki hazard. Tam nie ma laczenia portfeli itd wiec mozna po prostu z fake gmaila zrobić
  • Odpowiedz