Wpis z mikrobloga

Kupione jakiś czas temu słuchawki BIDENUO G380 w końcu doszły. Kupiłem tutaj, nierejstrowana przesyłka hongkong postem szła równe trzy tygodnie.

Jakość wykonania bardzo dobra, ale jakość dźwięku taka sobie. Na co dzień używam Denonów C252 i nie ma porównania. Najorsze jest to, że są niekompatybilne z prawie wszystkimi telefonami z jakimi testowałem. Na moim Lenovo A850 nie działa mikrofon (reszta ok), na Sony Xperia Arc S nie działają słuchawki (nie ma dźwięku, reszta ok), na Motoroli Razr nie działa mikrofon a kolega @Wojtas87 pisał mi, że na Nexusie 4 nie działa mu pilot... Jedyny telefon (z tych na których miałem okazję to sprawdzić) na którym działają poprawnie to LG L3 znajomego z pracy.

Krótko podsumowując - jestem zawiedziony. Jeśli mikrofon działałby na moim telefonie, byłyby akceptowalne na ulicę/do autobusu/tramwaju (umówmy się, w takich warunkach i tak trudno delektować się jakością muzyki), skoro jednak nie działa idą na sprzedaż i będę szukał następnych.

Wołam @Cripex bo pytałeś.

#pokazzakupy #ebay #chinskiecuda
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tmb28: No wiem, kupiłem je głównie dla pilota z mikrofonem, żeby nie musieć wyjmować telefonu z kieszeni za każdym razem. W ogóle jest masakra z tymi pilotami, każda firma ma jakiś swój z-----y standard (ponoć nawet z jednego Samsunga do drugiego potrafią nie pasować) :/
  • Odpowiedz
@l_uke: jakie możesz polecić tanie dokanałówki do Lenovo A850? Miałem Awei ES-600i (w pełni kompatybilne) ale się przewód przy jacku rozpieprzył. Nie polecę mimo świetnego dźwięku.
  • Odpowiedz
@El_Borbah: Narazie żadne, czekam na potwierdzenie od jednego z mirków czy Xiaomi Piston będą kompatybilne. Jeśli tak, to chyba będzie najlepszy wybór. Te twoje Awei wydają się ciekawe. Mówisz, że dobrze grają? Jeśli jedyne uszkodzenie jest przy jacku to żadna wada, spokojnie możesz po prostu wymienić wtyczkę
  • Odpowiedz