Wpis z mikrobloga

Nie istnieje podryw czy zagadanie

Tak jak ty jesteś w stanie odróżnić kota od psa w 2 sek tak samo kobieta odróżni atrakcyjnego faceta od menela. Jak jesteś mniej niż 7/10 to możesz być menelem.

Jeżeli spodobasz się kobiecie to masz szansę na ruchanie.
Jak się okaże że do wyglądu masz auto mieszkanie lepszą pracę to masz szansę na związek .

Nie ma czegoś takiego jak zagadanie. Jak do cb podejdzie fajna dupa i powie ELO CO TAM to raczej jej nie dasz kosza a będziecie rozmawiać.
Jak będzie do cb podbijała.dziewczyna co dobrze gotuje ma co nie co w głowie jest miła i bez przebeigu ale będzie miała 20 kg nadwagi to nic się nie uda.

Każdej kobiecie jak się doda 10kg będzie 2 oczka w dół i każdemu facetowi jak da się 10k na msc nagle będzie 2 oczka wyżej

#przegryw #podrywajzwykopem #wychodzimyzprzegrywu #zalesie #gownowpis
elozapiekanka - Nie istnieje podryw czy zagadanie 

Tak jak ty jesteś w stanie odróżn...

źródło: jak-zagadac-do-dziewczyny-100-starterow-rozmowy-b-iext109594191

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Pamiętam jak swoją pierwszą dziewczynę wyrwałem na... zdjęcia kotów, bo tak naprawdę słowem się nie odezwałem, a jakiś czas później do mnie samą napisała. Może jest w tym trochę racji? Podobasz się, albo i nie xD
  • Odpowiedz
@elozapiekanka: Oczywiście, że tak bo niestety dorosłe życie jest po prostu wymagające. Współczuję ludziom, którzy mają wyższe numery w peselu, bo z wiekiem jest tylko trudniej o jakieś sensowne relacje
  • Odpowiedz