Wpis z mikrobloga

Mirki, a może by coś tak o---------ć wspólnie na Prima Aprilis? Karachany potrafią, to i my byśmy mogli postarać się zorganizować jakąś akcję, żeby Internet się w posadach zatrząsł. Szczególnie, że główna Wypoku to główne źródło materiałów dla wielu dziennikarzy mainstreamu.

#pytanie #primaaprilis #mikroreklama
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TadeuszSynZygmunta: Myślałem o jakieś zorganizowanej akcji dezinformacyjnej, gdzie wykopujemy parę wymyślonych znalezisk, wyrzucamy je na główną dzięki mobilizacji Mirków i czekamy na efekt. Chociaż to z d--y trochę taki pomysł, bo taki fake można by łatwo sprawdzić, chyba że byśmy na poważnie do tematu podeszli.
  • Odpowiedz
@TadeuszSynZygmunta: Tu masz rację. Może by powtórzyć numer, który wyciął Urban i "NIE"? W sensie opisali "podsłuch" Tuska w numerze poprzedzającym Prima Aprilis. Więc w zasadzie można by pomyśleć, żeby akcję zorganizować dzień lub dwa przed godziną 0.
  • Odpowiedz
@Grouplove: No, ale właśnie - graficy są potrzebni. Ja byłem kiedyś dziennikarzem, to mogę parę tekstów z "różnych źródeł" naskrobać, w tym jakieś po angielsku, zachowując jednocześnie standardy panujące w branży. Przydałoby się też stworzyć teksty w języku rosyjskim/niemieckim, żeby można było pokazać screeny, że na Twitterze zamieszanie jest i każdy twittuje o inwazji Niemców na Rosję przez Polskę. :D
  • Odpowiedz