Wpis z mikrobloga

kojarzycie tu ludzi po nickach? W sensie np. mnie czy ktoś mnie kojarzy? Jestem tu już 8 lat, ponad. Oficjalnie. A lurkowałem kolejne 4 bez konta. Czy ktoś widzi mój nick i myśli o tak to ten koleś, którego komentarz zmienił moje życie o 360 stopni. Ja jak myślę o wykopkach to widzę @Pantokrator - kilka razy rzuciły mi się w oczy jego wpisy - rozgarnięty gość, @KapitanJaszczurka, chyba przez te gównowpisy no i @Dusza_Jest_Chaosem z tagów muzycznych - to z tych co chyba żyją. Jest jeszcze kilka nicków, ale to takie trzy co dostaję momentalnie mózgowe połączenie, że to wykop. Jeżeli nie prześlesz tego łańcuszka dalej z 3 nickami w ciągu 24 godzin od przeczytania to twojej prawej ręce wyrosną usta i będzie drzeć ryja za każdym razem, gdy nie będziesz trzymał rąk nad kołderką
#pytanie #gownowpis
  • 13
  • Odpowiedz
Czasem mam wrażenie, że nawet wiem kto kryje się pod tym nickiem...


@Poczuj_Rurznice: Jak to kto, ktoś z dwubiegunówką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą przez ostatnie 14 lat tak mi się poglądy zmieniały że ludzie z dłuższym stażem widzieli moje różne skrajne opinie na ten sam temat (wliczając okazyjne trollowanie xD)
  • Odpowiedz
@WielkiNos O choooleeraaa! Nie widziałem, że ktoś wspomina całe te, jak to nic takiego przecież… normalne rzeczy ludzkie (chuopskie) to są w jakiś sposób ¯_(ツ)_/¯ Ale ja teraz na Hejto ogułem, a nie na Wypoku bandyckim, morderczym… niegodnym, nierzetelnym, nieuczciwym, niesprawiedliwym i tak dalej. Niemniej jednak, dziękuję za okazanie pamięci dla jego i pozdrawiam serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz