Wpis z mikrobloga

Chłop #!$%@?ł się w kredyt na 30 lat (ʘʘ). Przynajmniej pieseł jest szczęśliwy. Wystarczy balkon otworzyć to siedzi tam pół dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°). A tak na serio to jedna z lepszych zyciowych decyzji po kilku latach w Holandii. Uwolnić się z centrum Hagi na totalne obrzeza. Coś pięknego.
#holandia #chwalesie
DeoMondeo - Chłop #!$%@?ł się w kredyt na 30 lat (ʘ‿ʘ). Przynajmniej pieseł jest szcz...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@DeoMondeo: Gratulacje! Z ciekawości, jakie rentevoet?
Pytam z ciekawości, bo że tak powiem też jestem w temacie - parę tygodni temu został nam przyznany kredyt, ale na 25 lat.
  • Odpowiedz
  • 1
@tarushiba Jak masz na myśli oprecentowanie to tutaj akurat #!$%@? sprawa. Kumpel kupil w listopadzie '23 i ma ponad 4,5, ja dostalem ~3,60 w marcu. Szwagier 3-4 lata temu w granicach procenta. Ten rynek to patologia ( _)

Jak masz pytania wal śmiało na priv, postaram się pomóc
  • Odpowiedz
@DeoMondeo: A właśnie byłam o doradcy od kredytów w listopadzie to właśnie ponad 3 było, do 3,85 nam by zszedł jakbyśmy wszystkie dodatkowe zniżki dokupili.
W marcu dostaliśmy za 3,5%. Tylko, że my akurat w Belgii.

Koleżanka kupiła dom w 2022 i ma 1,8%. Skacze strasznie, to fakt.
  • Odpowiedz
  • 0
@lewniesprzymierzasiezkojotem
Zaliczam sie do -35 ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja osobiscie z kobito dostalem ponad 300k lekko, tylko tutaj jest inna bajka ze splacaniem tego. Kupilismy za ~260 a oplaty "za wszystko" wyniosa nas okolo 2k miesiecznie(od ubezpieczen po internety). Mowie o rejonie zuid holland.
  • Odpowiedz