Wpis z mikrobloga

Jakim cudem Wipler ma te 7-8% w sondażach?
Przecież z tego co czytam to nawet wyborcy Konfederacji jadą po Wiplerze, że się wpieprzył i się rządzi w Konfie i żeby spierrdalał, że nie będą na niego głosować. Narodowcom to przecież już do Starosielca bliżej.

O co tu chodzi? Bo narazie to wygląda na taką sytuację jak we Wrocławiu czyli Sutryk be, ale wielki przywódca Tusk mówi żeby zaufać i zagłosować to zagłosują xD I tu Wipler też be ale wielki pan Memcen powiedział żeby głosować to głosują? XDDD

#konfederacja #wybory #polityka
  • 5
Jakim cudem Wipler ma te 7-8% w sondażach?


@toporek1234: Jak nie jesteś pisowcem ani lewakiem, a koniecznie chcesz iść głosować, to nie bardzo masz na kogo zagłosować poza Wiplerem (czy Korwinem XD). Głos sprzeciwu wobec Trzaskowskiego, bo ten jest taki super uśmiechnięty, że nawet wyborców KO #!$%@? w Warszawie i nie chcą na niego głosować. Ci bardziej lewicowi zagłosują na Biejat, a bardziej prawicowi na Wiplera (bo zwykle wyborcy KO jednak
@toporek1234: Nie wiem..... Wiplerek jak dla mnie chce być mastermindem zarządzającym z tylnego siedzenia ani specjalnie dobry mówca ani specjalnie krystaliczny. Jakbym głosował na Konfę to bym go winił za osłabienie Konfy jako przystawki Pisu i scancelowanie ojca Konfy.
mnie jeszcze dziwi dwucyfrowy wyniki bananowej a pastor z Pisu... jego największym problemem jest próba bycia umiarkowanym przez co docelowy elektorat nie chce na niego zagłosować i podchodzą sceptycznie. Jak osiągnie słaby