Wpis z mikrobloga

mirki,

co mogę robić, aby lepiec - bandaż nie przyklejał się do rany? Wybrałem się sprawdzić czy wszystko to co pisze tutaj @fuji o Tajwanie nie jest ściemą no i faktycznie, trzęsień ziemi tam nie brakuje przez co obecnie ma kolanie, łokciu i nadgarstkach noszę bandaże xD

rany zdendekowane, smaruje je jakimś kremem od Pani z apteki, na to gaza i lepiec ale przy zmianie opatrunku boli jak ch^%^ bo się to wszystko do siebie przykleja ( ͡° ʖ̯ ͡°) co mogę zrobić inaczej?

#kiciochpyta #zdrowie
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@Niedobry tak to też robię, bo inaczej bym umarł chyba z bólu. Bardziej się zastanawiam jak wgl robić opatrunek, aby uniknąć ryzyka, że się przyklei. Wydaje mi się, że robię wszystko git, ale zapewne tylko mi się wydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@onionhero Polecam opatrunek hydrożelowy, nie są najtańsze (to jest cena za jeden opatrunek niestety…) ale się nie będzie przyklejał na pewno. Można dostać w 杏一 (medFirst), taka sieciówka sklepów medycznych.
Z tego co wiem w Polsce można dostać nawet lepsze, ale tu na Tajwanie tylko takie znalazłem
fuji - @onionhero Polecam opatrunek hydrożelowy, nie są najtańsze (to jest cena za je...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz