Wpis z mikrobloga

#programista15k wydaje mi się że zaraz to trzeba będzie salto w tył robić w tym #!$%@? IT żeby robotę dostać. 2x screening interview, 2 zadania domowe, kolejne 2 etapy. Albo ankieta na 15 stron, live coding leetcode hard i jeszcze ze 3 etapy. Tylko co zamiast tego jak się na niczym innym nie znam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
  • Odpowiedz
@Boska_Klaudia taaak, ostatnio jak luźno gadałem na Linkedinie to rekruterka mówiła że jednym z etapów rekrutacji jest prezentacja przed senior managementem jakiegoś projektu ze swojego portfolio xddddd
  • Odpowiedz
wydaje mi się że zaraz to trzeba będzie salto w tył robić w tym #!$%@? IT żeby robotę dostać. 2x screening interview, 2 zadania domowe, kolejne 2 etapy. Albo ankieta na 15 stron, live coding leetcode hard i jeszcze ze 3 etapy.


@Boska_Klaudia: musisz być słaby albo rekrutować się na słabe stanowisko
  • Odpowiedz
ostatnio jak luźno gadałem na Linkedinie to rekruterka mówiła że jednym z etapów rekrutacji jest prezentacja przed senior managementem jakiegoś projektu ze swojego portfolio


@JamesJoyce: to firma na luzie jak senior management ma czas na takie bzdury. Albo rekrutacja na managera/CTO
  • Odpowiedz
@dobry-informatyg: nie wiem jak rekrutacja będzie wyglądać zanim wyślę zgłoszenie. Tylko niektóre firmy opisują wszystkie etapy. Kiedyś było inaczej i miałem takie rekrutacje że wystarczyło do biura firmy przyjechać na luźną rozmowę i cyk oferta ale to już się skończyło
  • Odpowiedz