Wpis z mikrobloga

Myślałem o tym by zrobić podsumowanie co się działo w moim nieżyciu odkąd usunąłem konto czyli chyba końcówka 2022.
- przestałem chodzić na spierdotripy
-znajomy się powiesił
-nie zdałem w januszexie egzaminu
-w januszexie zrobiło się tak źle, że trafiłem na 6miesiecy L4 a potem pół roku zasiłku rehabilitacyjnego
-trafiłem na zamknięty w psychiatryku bo ktoś doniósł, że planuje samobója
-trafiłem na oddział dzienny na terapie grupową (14 tygodni) w międzyczasie trochę utyłem
-depresja trochę zmalała i zacząłem bardziej akceptować siebie
-zaczalem szukać innej pracy, bezskutecznie do dzisiaj
-wrocilem do tej firmy ze zwiększoną nienawiścią niż wcześniej
-nauczylem się mniej pracować bo się katowałem, chociaż nadal jest sporo do poprawy
-w końcu jakiś psychiatra trafił dobrze z lekami
-troche schudłem
-trafiłem na terapię indywidualną na NFZ i póki co mam mieszane uczucia

Podsumowując podsumowanie, terapia na incelizm nie pomaga, ale pomogła mi trochę z ocenianiem się jako największe gówno i nawet się trochę lubię przez co jeszcze bardziej się wkurzam na januszex, że mnie źle traktuje. Terapia daje parę narzędzi które można wykorzystać do radzenia sobie z beznadziejna sytuacją w której jestem. Ale niestety nie naprawia tej sytuacji, może jeszcze się uda, zobaczymy, póki co próbuje ale jestem w cholerę zniechęcony i robię to na siłę.
#przegryw #przegrywpo30tce #terapia #depresja
  • 26
  • Odpowiedz
@Lmaocetong2: bez jakiś hejtow w Twoją strone. Powiedz mi jak to trafiłeś na zamknięty bo ktoś doniósł? Jak to wygląda? Mogę zadzwonić pod 112 powiedzieć że sąsiad planuje samobójstwo i go zamkną?
  • Odpowiedz
  • 1
@dr_papieros napisałem komuś znajomemu, że w sumie nie ma sensu to wszystko i powiadomił policję, przyszły bagiety, potem karetka i zawieźli mnie na zamknięty. Nie wiem jak to działa od strony zgłaszającego bo ta znajoma osoba nie znała mojego adresu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@dam2k01 idąc na terapie powiedziałem, że w nią nie wierzę, ale się starałem by coś z niej wyciągnąć pozytywnego i koniec końców wyciągnąłem, bardzo dużo zależy od podejścia, a raczej wszystko.
  • Odpowiedz
@dr_papieros:

Powiedz mi jak to trafiłeś na zamknięty bo ktoś doniósł? Jak to wygląda? Mogę zadzwonić pod 112 powiedzieć że sąsiad planuje samobójstwo i go zamkną?

Nie zamkną. Zgłosić możesz, do chłopa przyjedzie policja zweryfikować to zgłoszenie, ale jak będzie normalnie się zachowywał, normalnie wyglądał, i zaprzeczy wszystkiemu co powiedziałeś, raczej siłą go nie zawiną. Może by tak było jakby był nawalony, agresywny, wyglądał jak siedem nieszczęść, czy np. Ty byś
  • Odpowiedz
  • 4
@dam2k01 mi pomogła przez uświadomienie mi, że to, że inni mnie uważają za śmiecia i tak traktują nie oznacza, że jestem śmieciem z samymi wadami, czy tobie by pomogła nie wiem, każdy jest inny.
  • Odpowiedz
i pomogła przez uświadomienie mi, że to, że inni mnie uważają za śmiecia i tak traktują nie oznacza, że jestem śmieciem z samymi wadami, czy tobie by pomogła nie wiem, każdy jest inny.


@Lmaocetong2: Doszedłem do takiego samego wniosku bez żadnej terapii. Hm, na terapiach czegoś takiego uczą? To jest pozytywna wiedza, jakby nie patrzeć.
  • Odpowiedz
Myślałem o tym by zrobić podsumowanie co się działo w moim nieżyciu odkąd usunąłem konto czyli chyba końcówka 2022.


@Lmaocetong2: Masz nauczkę, żeby nie usuwać konta, bo później same złe rzeczy się dzieją.
  • Odpowiedz