Wpis z mikrobloga

Dębica jest spoko


@Magiel-19: Chyba jako opony na kołach xDDDDDD

jak Bielsko to już mieszkałem na Podkarpaciu :)


@MMM22: Powiem tak - Rzeszów nie ma startu do Bielska xD Więc nie, nie masz porównania xD

Za 2 lata będzie droga ekspresowa do Rzeszowa i na A4. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@frisorovicz: Zajebiście, łatwiej będzie można stamtąd #!$%@?ć do jakiegoś normalnego regionu, kibicuje młodym z rodzinnego
@speedygonzales1: dowód anegdotyczny ale jakoś tak za każdym razem jak miałem okazję wpaść w te strony, to musiałem natrafić na jakichś sebixów albo inną patolę. Może mam pecha. Jak kurde w biały dzień, ostatniego lata siedzę z rodziną na placu zabaw koło centrum, wszędzie wokół bawią się dzieci, a tam nagle jakieś typy się ganiają i to z czymś w ręku, co wyglądało na nóż albo scyzoryk. Nie spotkałem się nigdy
@linuksiara: W mieście funkcjonują dwa gówno kluby plus pewnie jeszcze inne dziadostwa o których istnieniu nie mam nawet najmniejszego pojęcia więc w sumie nic dziwnego. W porównaniu z latami 2000-2010 to i tak jest pewnie przepaść pod względem bezpieczeństwa. Generalnie jest to miasto bez perspektyw, zero atrakcji, gdyby nie ta fabryka opon i może jeszcze z 2-3 większe zakłady to byłaby bida z nędzą. Kto ma trochę oleju w głowie to