Wpis z mikrobloga

Jakie liquidy do epapierosów polecacie? Aroma kingi maja całkiem małą bazę smaków i poza miętowym i truskawka kiwi raczej nic nie siedzi, więc chciałbym popróbować innych firm ale kupiłem teraz jakieś Soule i są strasznie mdłe.

Poza tym polecacie na solach czy bez?
#kiciochpyta #epapierosy
  • 16
  • Odpowiedz
@Coffeepls: polecam longfile (tak to się pisze?) XD. Dark line + baza nikotynowa w stężeniu jaki ci odpowiada + glikol + gliceryna i masz w miarę sensowny liquid. Smaków jest dość dużo, do wyboru do koloru.

Ja ogólnie próbowałem te solne bazy, ale różnicy nie odczułem, to biorę standardowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@Coffeepls w Polsce z dostępnością dobrych płynów jest dramat. Proponuję kupić glicerynę, glikol i dobre aromaty. Mieszanie to banał
  • Odpowiedz
@Coffeepls: Ja też używam longfillów. Kiedyś z darkline niektóre smaki mi pasowały, ale potem jakoś przestały, gryzące w gardło dla mnie są. A duo i mono od zawsze używam i mi praktycznie wszystkie smaki pasują. Od kiedy weszła akcyza (i longfille zastąpiły premixy, zwane też teraz shortfillami), to te duo, mono i darkline wypuścili też w wersji gotowego liquidu. Więc tak naprawdę nie musisz longfille od razu brać, możesz kupić liquid.
  • Odpowiedz
  • 0
@ak44 ale co to ma do rzeczy XD, paliłem różnego rodzaju płyny, mi darkline:y odpowiadają jak i pewnie się dobrze sprzedają bo tym kupującym pasują, nie musisz się odpalać jak liquidowy neofita XD. Pal sobie co chcesz, możesz też na to pozwolić innym (ʘʘ)
  • Odpowiedz
  • 0
@ak44 ludzie palili i będą palić liquidy różnego rodzaju, nie trzeba początkującemu oferować uzycia aromatu, ale wiesz lepiej, ile się musi taki liquid zagryźć, tydzień, dwa, czy nawet miesiąc? Ty wiesz najlepiej widocznie XD. Twoja racja jest twojsza niż mojsza, szkoda życia i czasu na dyskusję z Tobą. Pozdro ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@ak44 możesz sobie prosić, nie wiem skąd się urwałeś ale dzięki za nie merytoryczną dyskusję oparta o twoje urojenia
  • Odpowiedz