Wpis z mikrobloga

W sumie zastanawiam się czy nie kupić Xbox one x. Miałem swego czasu Xbox series x, ale przesiadłem się na PS5. I jestem ogólnie zadowolony. Ale mam na Xbox konto pełne gier, lubię serie gears i jakoś zdobywanie osiągnięć ma lepszy feeling. Co sądzicie miraski? PS5 nie sprzedam, więc next geny mamy na czym ogrywać.
Xsx chyba nie chce znowu kupować, bo jak skończą wydawać wersję fizyczne po tym roku i zostanie limited run games że swoimi cenami, to bezużyteczny napęd.

BTW. Ma ktoś może do oddania wiedźmina 2 x360? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gry #xbox #konsole #xboxone #xbox360
  • 17
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@vulcanitu że będzie bezużyteczny, jak przestaną wydawać za rok nowe gry fizycznie. Cały ficzer dla mnie w konsolach opiera się na napędzie. Xbox one i tak raczej nie będzie miał wsparcia w przyszłości, więc dla niego to bez znaczenia. A cena mniejsza.
  • Odpowiedz
@MPTW: lubisz serię Gears i chcesz kupić starą generację, na którą nie wyjdzie kolejna część i remaster oryginalnej trylogii (jeśli naprawdę jest w trakcie prac)? Odważnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@MPTW: Ciężkie się wylosowało. Widzę, że one x chodzi po około 6 stów, może nawet w lokalnych lombardach znalazłbyś jakąś okazję. Czyli kwota podobna co używany series s, który w sumie jest częściej wydajniejszy w grach, że o fps boost nie wspomnę. Jak lubisz serię gears to chyba lepsza mimo wszystko series s z względu na to, że gearsy będą tam działać w 60 klatkach. A brak napędu z mojej perspektywy
  • Odpowiedz
@MPTW: Powiem tak, mam Series S i PS5. Świetne combo i nie czuje braku napędu, na PS5 wiadomo, bez napędu nie ma sensu, ale Xbox już od dawna nawet nie wrzuca plików na płytę, chyba, że masz kolekcje z 360 to co innego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@orgin246 @paluszki_rybne na pewno musi być napęd. Mam kolekcje gier na Xbox i ją uzupełniam, co jaki czas, bo są zdecydowanie tańsze niż na PlayStation. Więc zastanawiam się nad zakupem i powrotem na łono Xbox tylko w wersji z napędem. Szczególnie, że one x można dorwać za małe pieniądze. Jedynie się zastanawiam czy w przyszłości Tes i Fallout wyjdą wyłącznie na Xbox i jeśli tak czy tylko w wersji digital. Bo jeśli
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@orgin246 mam PS5. Dyskusje zacząłem, żeby usłyszeć argumenty za i przeciw posiadania 2 konsoli, do której ma się kolekcje gier. Na FPS mi tak nie zależy. Sam pomysł pojawił się ze względu na to, że na Xbox częściej wersję GOTY mają cały produkt na płycie (MK11, Metro Exodus, czy też Cyberpunk).
  • Odpowiedz