Wpis z mikrobloga

@adreno420: iść w środek tygodnia, wtorek, środa. I przed 10. danego miesiąca, czyli koniec miesiąca-początek kolejnego. Po 10. są wypłaty, robole ido na #!$%@?, niewiasty są przepracowane. Unikać też okolic świąt, długich weekendów, gdy gastarbajt zjeżdża do Polski na parę dni.
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_aspiracjami: #!$%@? imo trochę, gastarbeit będzie szukał raczej burdeli poza netem, a nawet jeśli w internecie to w drabince cenowej niższej niż planuje przeciwny wykopek.
wiele daje też w opisie, że nie przyjmuje obcokrajowców i tylko facetów o nienagannej higienie czyli jak rozumiem łapy uwalone od smaru nie mogą być

ja zwykle i tak umawiam się na przedpołudnie jak mogę, bo większą szansa się umówić jak potencjalni klienci pewnie są w
  • Odpowiedz
@sopczak:

gastarbeit będzie szukał raczej burdeli poza netem


Skąd takie twierdzenie? Co oni są jakimiś dałnami, nie potrafiącymi korzystać z Internetu? I że niby frajer z wykopu (nawet jeśli #programista15k) jest lepszy? ()

w drabince cenowej niższej niż planuje przeciwny wykopek


Znowu, skąd takie twierdzenie? Wykopek będzie brał divę #!$%@?ącą się w Courchevel czy Dubaju czy niunię z Insta czy OnlyFans? Biorącą 2 koła za numer?
  • Odpowiedz
@czlowiek_z_aspiracjami: założyłem, że tamtemu chodziło właśnie o takich uwalonych szorstkich roboli półgłówków i dlatego na to zwrócił uwagę, bo nie wiem czemu miało by mu przeszkadzać, że do roksy chodzą NORMALNI gastarbajterzy
  • Odpowiedz