Wpis z mikrobloga

@vandhorn: Przepraszam, ale nie mogę przejść obojętnie obok tego mema. Niby w którym momencie te ''Julki'' miały odwagę bo ja tam widziałem podczas protestów jedynie to, że one nie umiały sobie radzić z emocjami bardzo. W sumie pokrzyczały, pokrzyczały i absolutnie nic z tego nie wynikło nawet Andrzejek zawetował ostatnio dostępność pigułek bez recepty dla 15 latek (w czym miał całkowitą rację) mówiąc, że jeśli już to od 18 roku życia.
  • Odpowiedz
@Cztero0404

W sumie pokrzyczały, pokrzyczały i absolutnie nic z tego nie wynikło nawet Andrzejek zawetował ostatnio dostępność pigułek bez recepty dla 15 latek (w czym miał całkowitą rację) mówiąc, że jeśli już to od 18 roku życia.


No pokrzyczały, pokrzyczały i mniej więcej właśnie w tym momencie PiS stracił te kilka punktów procentowych poparcia, których nie był w stanie odrobić już do samych wyborów co przy ich zerowej zdolności koalicyjnej z innymi
  • Odpowiedz
Ułatwienie dostępu do antykoncepcji i aborcji zostaną wprowadzone prędzej czy później w taki albo inny sposób i katole mogą sobie wieżgać do woli, ale im bardziej będą to robić tym bardziej będzie mobilizował się przeciwny im elektorat o czym zresztą w całej tej zabawie głównie chodzi.


@Alcoholic_Desacrator: Ułatwienie dostępu do antykoncepcji? Środki antykoncepcyjne obecnie możesz kupić praktycznie w każdym możliwym sklepie, aptece, kiosku. Więc dostęp jest łatwy nawet bardzo łatwy problem
  • Odpowiedz
Cooooo? Xd


@Alcoholic_Desacrator: Gówno, jak nie rozumiesz. Najlepiej udostępnić od 15 roku życia tabletkę dzień po bez recepty która wpływa na cykl hormonalny kobiet między innymi, a jak sobie zdrowie zaczną kobiety w tym bardzo młode rozwalać to się później będziemy martwić.
  • Odpowiedz
@slabart12: I zgodnie z prawem to pani w aptece będzie wystawiać recepty, bo ma takie pełne prawo ¯\(ツ)/¯
@Cztero0404

Gówno, jak nie rozumiesz. Najlepiej udostępnić od 15 roku życia tabletkę dzień po bez recepty która wpływa na cykl hormonalny kobiet między innymi, a jak sobie zdrowie zaczną kobiety w tym bardzo młode rozwalać to się później będziemy martwić.


No tak, seks legalny od 15 lat, ciąża też bez problemu, ale antykoncepcja
  • Odpowiedz
@vandhorn: Kolejny raz prawako-przegrywy potwierdzają, że nie chodzi im o jakąś poprawę swojej sytuacji, a o dowalenie babom.
Stare, znałem.

Aha, i dresiarstwo widoczne na zdjęciu po pierwsze nie ma problemów ze znalezieniem partnerki bo bycie małpą z buszu imponuje Karynom, a po drugie zazwyczaj gardzi incelami, bo nie są wystarczająco "męscy". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz