Wpis z mikrobloga

Robiłem przy tej stronie. Nie są skorzy do zmian w obecnyn serwisie. Bąkano coś o nowym ale tak długo bąkano, że zdążyłem się zwolnić. O ile tam są osoby, która są świadome Ux/Ui/dostępności to niestety zmiany czegoś są długooootrwałem. A kiedyś robiono jak robiono :)
@nairoht w tym kraju jak ktoś ukradnie ci tożsamość, to ty się musisz tłumaczyć, a nie ten kto niewystarczajaco starannie sprawdzil tożsamość oszusta.

Jest z tym taki burdel, że rząd zamiast zrobić coś sensownego w prawie, to jedyne co wymyślił yo możliwość zastrzeżenia PESELu.

Więc nie uważam, aby w tym kraju chronienie swojego peselu było szurstwem.
Co trzeba mieć we łbie żeby dać przycisk "Wyczyść" zaraz obok formularza, a "Wyszukaj" gdzieś tam na dole?


@ejj: Dawno chyba na wykopie nie byles ( )
Przycisk do przejscia do kolejnej strony gdzies w polowie i do tego niezbyt widoczny. A na samym dole przycisk do dodania wpisu siwecacy sie jak psu jajca.

A potem szok i niedowierzanie, ze w tagach pustych wpisow od cholery
PurpleHaze - >Co trzeba mieć we łbie żeby dać przycisk "Wyczyść" zaraz obok formularz...

źródło: obraz_2024-04-04_170541632

Pobierz
Co trzeba mieć we łbie żeby dać przycisk "Wyczyść" zaraz obok formularza, a "Wyszukaj" gdzieś tam na dole?


@ejj: elegancki zaprojektowane. Dzięki temu przyciskowi zmniejszyli liczbę zapytań do bazy, bo na pewno co jakiś czas znajdzie się ktoś, kto #!$%@? machnie ręką i odpuści sprawdzanie KW xD