Wpis z mikrobloga

Wykopki osiągają kolejny stan upośledzenia umysłowego.

Przez lata pisaliście, jak to jest nie fair, że składki ZUS emerytalne po zmarłym przepadają.
No i teraz jest opcja, że małżonek będzie brał po drugim emeryturę.

Wykopki myślą, że tylko kobiety będą to miały - nawet nie doczytaliscie.
Inne wykopki, że nagle twierdzą, że emerytura tylko dla tych powinna być, którzy mają dzieci.
Przypominam, że emerytura jest wypłacana ZA SKŁADKI, a to, że te składki #!$%@? i aktualnie muszą na to pracować inni, to już co innego.

Ja pracuję na moje składki i na moją emeryturę. To ci, co nie mają dzieci przeważnie więcej pracują.

Wy w ogóle wiecie jak działa system emerytalny?

Skoro mój ojciec pracował całe życie, zmarł szybko, to chyba jest ok, że moja mama skorzysta i będzie jednak zbierała owoce jego pracy, zamiast przepadku tych składek.

I ogólnie płacz, bo żona weźmie emeryture po mężu, a wszyscy będą musieli za to płacić.
NIE! To mój ojciec na to pracował, a nie wy. Do tej pory ZUS kradł te kasę, którą on wypracował, teraz się to zmieni.

Lewaki, woke etc. to zjeby, ale tutaj mają rację.
Chciałbym, aby po mojej śmierci moja emerytura była nadal wypłacana mojej żonie i pośrednio dzieciom. MOJA, z mojej pracy a nie cudzej.

A niektórzy tu z was mają zwyczajnie posrane w głowach z twierdzeniani, że emerytura ma być tylko dla tych, którzy mają dzieci. Najwięcej dzieci mają pato, socjalsi. Którzy nie pracują przeważnie i już sączą socjal.

#emerytura #lewica
  • 5