Wpis z mikrobloga

Ło panie takiej orki to już dawno nie widziałem xd

Tusk to kompletnie inny poziom polityka niż cała reszta polskiej sceny - i żeby tego nie widzieć trzeba mieć gwóźdź w mózgu. Cieszę się że na niego głosowałem ()

PS. Dodaje post Kołodziejczaka na temat wielkiego ucisnionego Pana rolnika który jak naprawdę źle się działo to mial sytuację w dupie. To doskonałe pokazuje że nie chodzi o rolnictwo a chodzi o wsiurow którym władza KO nie w smak

#polityka #sejm #protest #bekazpisu #rolnictwo
Ataxia - Ło panie takiej orki to już dawno nie widziałem xd 

Tusk to kompletnie inny...

źródło: temp_file5648155160814511080

Pobierz
Ataxia - Ło panie takiej orki to już dawno nie widziałem xd 

Tusk to kompletnie inny...
  • 15
  • Odpowiedz
@Ataxia: Tusk mógłby mieć w dupie rolników tak jak Kaczyński nauczycieli czy lekarzy bo to nie jego elektorat. Ale nie ma. A taki Kołodziejczyk dwoi się i troi, jeździ na granicę, na protesty, czy #!$%@? Ukraińców do tego stopnia że insynuują że na negocjacjach z nimi był naćpany.
  • Odpowiedz
Tusk mógłby mieć w dupie rolników tak jak Kaczyński nauczycieli czy lekarzy bo to nie jego elektorat. Ale nie ma


@szef_foliarzy: to i pisowcy nie mieli., akurat te grupy które wymieniłeś dostaly od pisu podwyżki. To nie jest tylko gra na samą grupę tylko na wrażenie. z jednej strony polityk nie może wypaść na losera który na byle okrzyk od razu daje, ale z drugiej nie może nie dać grupie która
  • Odpowiedz
@Ataxia: Mnie rozwaliło, jak emocjonalny Donek był w tej wypowiedzi. Widać, ze ma dosc wieszania na nim psów, gdy nie było go w polskiej polityce przez 6 lat i ma rzad o 4 miesięcy, a obwinia się go o wszystko personalnie.
  • Odpowiedz
@Ataxia: ten chłop jest z moich stron, "znany z tego, że jest znany" no nie bardzo, był znany z bycia #!$%@?ącym xD Kłótliwy typ z wybujałym ego. Nie wiem czy mogę wrzucić foto z jego publicznego fb jak tańczy z flachą wódki wśród dzieci xD
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: PiS dosłownie gardził nauczycielami, "podwyżki" były tylko do minimalnej bo tak PiS rozkręcił inflację i spłaszczanie wynagrodzeń, że kwotowo wydawały się duże, ale każdy o IQ powyżej 90 woli gdy Tusk w latach 2011-2015 nie dał nic nauczycielom ale inflacja skumulowana to ocierała się o 0% niż dostać 500 zł ale opłaty rosną o 1000 zł. A podczas strajku dosłownie szczuł na nauczycieli i nawet wyciekły maile jak kazali gnoic
  • Odpowiedz