Wpis z mikrobloga

Ja tylko przypomnę, że krytyka polityczna Izraela NIE JEST ANTYSEMITYZMEM.

Czym innym jest sensowna krytyka i wytykanie błędów Izraelowi a czym innym jest żałosny antysemityzm w wykonaniu takiego Brauna XD

W ogóle to, ze nagle gość który ma ewidentne kontakty z politykami przekupionymi pieniędzmi z Rosji stał się idolem na wykopie to jest juz inna sprawa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Koniec końców, nie wpadajmy w paranoję pod tytułem "nie byłem antysemitą ale już nim zostałem" bo to woda na młyn dla ludzi pokroju ambasadora Izraela

#polityka #izrael #wojna
  • 4
@erni13: Mieszanie szurii antysemickiej z antysyjonizmem (uzasadnioną krytyką Izraela) z jednej strony jest wygodną wymówką dla wszelakich obrońców Izraela - aczkolwiek takie mieszanie może powodować radykalizację przeciwników Izraela i powodować wzrost samego antysemityzmu.
@erni13: ale zarzute można zrobić .... Oburzone goje jeszcze ruszą na ambasadę i cyk antysemityzm i kolejny pogrom gotowy.... I kolejne odszkodowania płacone przez 80 lat ( co jest dla mnie śmieszne bo poszkodowani dawno nie żyją a kosi kasę rodzina ) A zarzuta nic nie kosztuje co najważniejsze.