Wpis z mikrobloga

Dzisiejszy wywiad z ambasadorem państwa leżącego obok Palestyny powinien zobaczyć każdy Polak. Jeśli to miało cokolwiek zmienić to i owszem, znienawidzenie dla działań Izraela będzie jeszcze większe. Ja rozumiem, że trzeba wybić Hamas, ale mordując pracowników misji humanitarnej i nazywając każdą krytykę antysemityzmem, tworzy się samemu idealną glebę dla nienawiści. Ten człowiek powinien zostać wydalony z kraju i to w trybie natychmiastowym. To nie byle łepek żydowski, to głos ich rządu. Skoro nas tak traktują to won do siebie.
#izrael #kanalzero
  • 12
  • Odpowiedz
@Pshemeck a ty myślisz że Poslka dla Izraela jest partnerem strategicznym? Ona ma być siedliskiem antysemityzmu, workiem bokserskim i dowodem że Europa jest antysemicka, to wzmocnienie karty antysemityzmu.

Serio, gdyby było inaczej to by przeprosił od razu za tego tweeta a on przyszedł i jebnął drugi raz to samo.
  • Odpowiedz
Dzisiejszy wywiad z ambasadorem państwa leżącego obok Palestyny powinien zobaczyć każdy Polak. Jeśli to miało cokolwiek zmienić to i owszem, znienawidzenie dla działań Izraela będzie jeszcze większe. Ja rozumiem, że trzeba wybić Hamas, ale mordując pracowników misji humanitarnej i nazywając każdą krytykę antysemityzmem, tworzy się samemu idealną glebę dla nienawiści. Ten człowiek powinien zostać wydalony z kraju i to w trybie natychmiastowym. To nie byle łepek żydowski, to głos ich rządu. Skoro
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: ale narrację antypolską prowadzą już odkąd ja żyję, czyli przynajmniej niemal 30 lat. To nie jest kwestia konkretnego zbrodniarza wojennego, tylko establishmentu.
  • Odpowiedz
  • 0
@MilyMichas Polska od 30 lat jest chłopcem do bicia dla Izraela. Oni nas opluwają, robią z nas wspólników Hitlera, żądają haraczu w postaci reparacji. My w zamian finansujemy im muzea, w których robią co chcą, łącznie z oczernianiem Polaków, pozwalamy na wycieczki ochraniane przez uzbrojonych funkcjonariuszy obcego państwa. Wyobrażacie sobie? Przyjeżdżają obcy ludzie i robią co chcą, bo są w obstawie uzbrojonych ochroniarzy, a polska policja nie może interweniować.
  • Odpowiedz
ale narrację antypolską prowadzą już odkąd ja żyję, czyli przynajmniej niemal 30 lat. To nie jest kwestia konkretnego zbrodniarza wojennego, tylko establishmentu.


@Heezy: no być może to jest czas by skończyć z tym męczeństwem o Holocauście, minęło prawie 100 lat, Izrael jest jedną z światowych potęg militarnych, straconych żyć się nie cofnie. Należy o pamiętać o tej zbrodni, ale myślę, że właśnie ta polityka Netanjahu otworzy trochę ludziom oczy, że zwrócenie
  • Odpowiedz
@gandalf_rzulty: masz rację, ale zapominasz o pewnym elemencie władzy - przekazie informacji. Tak długo, jak światowe media, Hollywood, gazety etc są w żymianskich rękach, tak długo możemy być bombardowani pewną retoryką. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.

Inną kwestią jest, że gdybyśmy jakimś przypadkiem mieli kiedyś prawdziwie propolskie służby to moglibyśmy prześwietlić media, fundacje, lobbystów i zrobić porządek tam gdzie to potrzebne. Tylko że to wcale niepodobna jest ( ͡
  • Odpowiedz
Tak długo, jak światowe media, Hollywood, gazety etc są w żymianskich rękach, tak długo możemy być bombardowani pewną retoryką. Kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą.


Inną kwestią jest, że gdybyśmy jakimś przypadkiem mieli kiedyś prawdziwie propolskie służby to moglibyśmy prześwietlić media, fundacje, lobbystów i zrobić porządek tam gdzie to potrzebne. Tylko że to wcale niepodobna jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Heezy: to już dla mnie historia
  • Odpowiedz
@Pshemeck: a niech sobie wyzywają wszystkich na lewo i prawo od antysemitów, będzie do porzygu to ludzie zaczną mieć #!$%@? na prawdziwy antysemityzm a wtedy już nie będą cwaniaczyć tylko płakać i prosić.
  • Odpowiedz