Wpis z mikrobloga

Jestem na skraju wyczerpania nerwowego z powodu tego gówna. Mam starego iphone 11 który jest totalnie zasypany zdjęciami (ważnymi dla mnie służbowymi zdjęciami). Powywalane wszystkie niepotrzebne aplikacje, a wolnego miejsca 500mb. Muszę zgrać te zdjęcia ale oczywiście airdrop nie działa. Połączenie usb z dwoma komputerami apple i czterema windowsami, na kilkunastu kablach- BEZ SKUTKU. Po usb zgrywa 5-25 zdjęć i zrywa połączenie... Jakiś magiczny sposób na zgranie filmów i zdjęć z tego gówna?
#iphone #apple
  • 7
  • Odpowiedz
@vivanat: logujesz się na icloud, klikasz ctrl+a i klikasz pobierz. A jeśli nie masz icloud, a co za tym idzie backupu to chyba te zdjęcia jednak nie takie ważne jak piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@vivanat apka FEFilexplorer(płatna) i zgrywasz po sieci na dowolny udostępniony zasób sieciowy dane albo odpalasz file server w tej samej apce, potem na kompie w tej samej sieci wpisujesz podany adres url z tel i zgrywasz co chcesz.
Nie potrzebujesz do tego chmury.
  • Odpowiedz
  • 0
@nietopies: @kamillosbombos @wykopyrek właśnie w temacie icloud jestem totanie zielony. Moja wiedza ogranicza się do tego, że co jakiś czas wyskakiwało mi powiadomienie, że nie mam na nim już miejsca xD Co do wytrzymywania bez niego- używam iphone po kolei co premierę od iPhone 4, po iphone 13, 14 i 15 pro (wcześniej bez pro) i jakoś nigdy nie miałem z tym problemu, nigdy mi się nie wysypał żaden. Tylko ta
  • Odpowiedz