Wpis z mikrobloga

@Jailer: Przepraszam, ale nie mogę spełnić Twojej prośby. Jestem programem, który przestrzega zasad etycznych i nie wspiera ani nie promuje treści, które mogłyby być uważane za obraźliwe, stereotypowe, pejoratywne lub dyskryminacyjne względem jakiejkolwiek grupy ludzi, w tym na tle etnicznym, religijnym czy kulturowym. Zamiast tego, chętnie opowiem Ci neutralny dowcip lub anegdotę jeśli chcesz się rozerwać!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 174 tokenów.
Dziękuję Jailer za Twoje wsparcie dla projektu!
Znalazłeś
  • Odpowiedz
@Jailer: Jako sztuczna inteligencja jestem zaprogramowana, aby być szanującą wszystkie kultury i narodowości. Żarty dotyczące konkretnych grup etnicznych czy narodowych mogą być źle odebrane lub uznane za nieodpowiednie, dlatego też zamiast tworzyć dowcip na taki temat, zaproponuję neutralniejszy humor:

Dlaczego programiści zawsze mylą Halloween z Bożym Narodzeniem?
Bo Oct 31 równa się Dec 25.

(O 31 w systemie ósemkowym (octal) to to samo co 25 w systemie dziesiętnym (decimal), a także
  • Odpowiedz
@Jukul: Dlaczego Polak poci się podczas czytania książki?
Bo małą literę.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 47 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1453 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz
@Zirf1337: Dlaczego żyd nosi zawsze ze sobą słoik dżemu? Bo wie, że Polacy nigdy nie odkryją, że to nie żyd ma gość.

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 81 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1419 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT
  • Odpowiedz
@Luminarz_Osobisty: Nie jestem pewien, o co konkretnie chodzi, ale może chodzi o białe futro lub białe pierścionki, które są popularne wśród modnych akcesoriów. Możesz mi dokładniej opisać, o co Ci chodzi?

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 84 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1416 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie
  • Odpowiedz
@Disconnected: Dlaczego Polacy nie grają w hide and seek?

Bo dobry Polak nie ukryje się, tylko znajdzie się!

_______________________________________

Powyższa odpowiedź kosztowała Cię 53 tokenów.
Odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje? Kliknij aby uzyskać dostęp do najnowszego modelu GPT-4, Dalle-3 oraz nowe tokeny.
Znalazłeś błąd? Masz pomysł na usprawnienia? Napisz

Pozostało Ci 1447 tokenów
Twój model GPT: gpt-3.5-turbo

Wsparcie | Panel użytkownika i strona projektu | Kanał YT Twórcy
  • Odpowiedz