Wpis z mikrobloga

mBank ostatnio upadł na głowę, więc szukam zamiennika
Posiadam konto zwykłe, oszczędnościowe, firmowe, e-maklera i IKZE, lokaty i cele i inne gówna, i naprawdę nie chciałabym się przenosić, bo będzie to wymagało ode mnie sporo zachodu, ale mBank zmienił taryfę opłat i kasuje 1,50zł prowizji za każdy przelew z firmowego konta czy to blik, czy zwykły na terenie Polski, czy wewnętrzny. Jako nowy klient miałabym chociaż 10 przelewów krajowych za darmo i wg tabeli darmowe przelewy wewnętrzne BEZTERMINOWO, więc jestem bardzo zniesmaczona tym, co obecnie mam i czuje się ruchana bez mydła.
#kontobankowe #banki #mbank #bankier #jdg
  • 5
  • Odpowiedz
i naprawdę nie chciałabym się przenosić, bo będzie to wymagało ode mnie sporo zachodu,


@kt13: "Musisz upoważnić nowy bank, by mógł reprezentować Cię w kontakcie z Twoim poprzednim bankiem. Potem wszelkie formalności takie jak powiadomienie ZUS-u, czy Urzędu Skarbowego o zmianie numeru konta załatwi za Ciebie nowy bank. Taki proces trwa nie dłużej niż dwa, maksymalnie trzy tygodnie."
  • Odpowiedz
kasuje 1,50zł prowizji za każdy przelew z firmowego konta


@kt13: Ale to już jest ładnych kilka miesięcy, o ile nie z rok.
@mamFAJNYnick: Może jakieś podstawowe tak, ale opka ma emaklera i inne produkty więc to nie jest takie hop-siup i nie ma szans na automatyczną migrację.
  • Odpowiedz
mBank zmienił taryfę opłat i kasuje 1,50zł prowizji za każdy przelew z firmowego konta


@kt13:

Ale to już jest ładnych kilka miesięcy, o ile nie z rok.


@baal80:

1,50 zł za przelew na własne prywatne konto jest od zawsze na koncie firmowym mbanku. Może jakaś czasowa promocja była, ale nie pamiętam, żeby było inaczej (czyli od około 10 lat a może i dłużej)
  • Odpowiedz