Wpis z mikrobloga

Trochę chwali post ( ͡º ͜ʖ͡º). Jestem architektem i autorką projektu remontu elewacji i odtworzenia detalu budynku przy ul. Prądzyńskiego 37, we Wrocławiu. Wyszło super i cieszę się, że wspólnota zrobiła to zgodnie z projektem, który był droższy niż zwykłe odmalowanie elewacji. Zdjęcie od Wrocławskieinwestycjebudowlane (mnie możecie znaleźć jako @nakwaracie_archiekura)
Wiadomo, że chciałoby się też, żeby wymieniono cała stolarkę okienną, oczywiście było to ujęte w projekcie, ale wiadomo, że wiąże się to z jeszcze większymi kwotami. #architektura #architekt #wroclaw #budownictwo #renowacja
anamorfoza - Trochę chwali post ( ͡º ͜ʖ͡º). Jestem architektem i autorką projektu rem...

źródło: temp_file.png3342743264339829541

Pobierz
  • 188
  • Odpowiedz
@anamorfoza z odnawianiem kamienic na „trójkącie ” jest taki problem, że po 3 latach, z powrotem przypominają te nie odnowione. Wiem, znam, przerabiałem. Co nie zmienia faktu, że świetnie wygląda.
  • Odpowiedz
  • 8
@anamorfoza czyli największy rak, gminna strefa zabytków. Na zewnątrz pieknie w domu zimno. Szkoda ze polska to zacofany historycznie kraj. Ale sam projekt bardzo ładny. Gratuluję.
  • Odpowiedz
  • 3
@drogi-m
Bardzo ciekawy temat. Może z ciekawości opracuje koncepcję na wielką płytę. Jest kilka ograniczeń przy takich budynkach, największy to przepisy pożarowe. Czuję się zainspirowana 😁
  • Odpowiedz