Wpis z mikrobloga

Obieżyświaty z #podroze mi odpowiedzą :D ktoś leciał Air Chaina? Jakie tam są warunki, czy latają szerokokadłubowe, jak z żarełkiem na pokładzie i udogodnieniami? Interesuje mnie WAW-Pekin, potem dalej
  • 15
@Konkol: leciałem. oprócz tego, że miałem problem z odprawą i do samego końca nie byłem pewien czy mnie pośrednik od biletów nie zrobił w #!$%@? to lot w bardzo przyzwoitych warunkach. nie pamiętam jaki samolot ale w układzie 2-4-2 albo 3-4-3. Jedzenie bardzo dobre - jedno z lepszych jakie jadłem na podkładzie.
@Konkol: różnica w cenie była bardzo duża, więc kupiłem przez pośrednika i koniec końców przez brak odprawy online miałem z dziewczyną przydzielone miejsca gdzieś daleko od siebie, ale załoga samolotu po starcie stanęła na głowie i poprzesadzała tak ludzi, że koniec końców siedzieliśmy razem, także za to też plus na air china.
@Konkol: będziesz miała jakaś dłuższą przesiadkę w Pekinie? jak coś to teraz na lotnisku można dostać jakaś przesiadkową wizę na parę godzin żeby wyskoczyć na miasto, a jak będziesz chciała zostać na terminalu to pamiętam tylko tyle, że jedzenie tam było fatalne i szkoda pieniędzy na restauracje bo dużo lepsza była zupka instant z automatu.
@Konkol: czasowo zepniesz na spokojnie, bo tam jedzie do centrum szybki pociąg jak robiłem risercz, ale ja akurat nie wychodziłem z terminala bo różowa nie dostała wizy bo miała jakąś turecką wklejkę w paszporcie z erasmusa. I wtedy się dowiedziałem o tym, że chiny i turcja się nie lubią na poziomie dyplomatycznym xD Co ciekawe byliśmy przygotowani na taką sytuację bo ja w paszporcie miałem wklejkę z Iranu i to ja