Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Logika kobiet z tindera rozwala. Daje lajka jednej dziewczynie z mojego miasta, jest match, piszę do niej i ghosting, nawet nie odpowiedziała przez 2 dni, to #!$%@?łem matcha. Za jakiś czas spotykam tą dziewczynę i potem patrzę, a ta dodaje mnie na fb i lajkuje moje zdjęcia xDDD Nic nawet ze sobą nie rozmawialiśmy gdy się spotkaliśmy.

Potem do mnie piszę, spotkaliśmy się 2x na spacer i herbatę i tyle. Na pierwszym spotkaniu pytam się jej dlaczego nie odpowiedziała na tinderze, a ta nie potrafiła logicznie tego wytłumaczyć, tylko jakieś farmazony powielała

Zakończyłem znajomość, bo jak zwykle dziewczyna na zdjęciach x razy ładniejsza niż w rzeczywistości.

Ja z kolei, lepiej wyglądam na żywo niż w rzeczywistości, ale tak większość facetów ma.

#tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #bekazpodludzi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim:

Daje lajka jednej dziewczynie z mojego miasta, jest match, piszę do niej i ghosting, nawet nie odpowiedziała przez 2 dni, to #!$%@?łem matcha. Za jakiś czas spotykam tą dziewczynę i potem patrzę, a ta dodaje mnie na fb


Skąd po lajku na tinderze mogła sie domyśleć jak nazywasz się na facebooku?
@mirko_anonim: bo ona prowadzi symultanicznie dialog z 14 takimi jak Ty kolesiami - dlatego jej się myli co komu powiedziała, komu nie odpisała, jak się z nią spotkasz to możesz robić wszystko si i nawet ona może być zadowolona z randki

ale po powrocie napisał kto inny ciekawszy i dlatego usunie parę albo nigdy nie odpisze xd

na tinderze jak w chlewie - tam trzeba być bez sentymentów i nie można