Wpis z mikrobloga

@Rajev: a przeczytałeś regulamin? Może ceny na pomarańczowych etykietach są tylko dla tych, którzy posiadają aplikacje, wyświetlił się w niej kupon, w okresie od 10 do 15 stycznia 2021 roku kupili co najmniej kilo bananów, a z promocji będą korzystali pierwszy raz w okresie ostatnich 16 miesięcy?
@Rajev

Nie chodzi o te 20gr, a reklamę na pół paragonu że Biedronka w Kwietniu nie podniesie żadnej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po czym Biedronka 2 Kwietnia: podnosimy ceny.


Halo, proszę nie siać fake niusów. Cena za ten wypiek została podniesiona o 20 groszy 31 marca o godzinie 21:37.
Pozdrawiam,
rzecznik prasowy biedry.
@Rajev: Inne sklepy: produkt dziś taniej o 30% tj. 9,99, przy zakupie 2 szt. cena za sztukę 5,99 - cena normalna 8,99
Biedronka: cena 9,99 (z kartą Moja Biedronka, przy zakupie 3 szt., w poniedziałki, środy i czwartki - za wyjątkiem dni nieparzystych, od godz. 16 do godz. 20)
@thighslapper0: powinni tego zakazać, bo jest to wprowadzanie ludzi w błąd, są to manipulacje cenowe. Za to moim zdaniem odpowiedzialna jest żabka, to moim zdaniem od niej się zaczęły się te promocje na wielopaki na wszystkich produktach. Teraz masz tanio jak wydasz i tak dużo.
@Rajev: No i z tym zdjęciem powinienes udać się do UOKIK i co prawda odzyskać kilka groszy, ale gdyby tak zrobili wszyscy oszukani to następnie zapłaciliby kare nalozona na biedronkę zakamuflowana podniesionymi nieznacznie cenami lub obniżona gramatura xD
a reklamę na pół paragonu że Biedronka w Kwietniu nie podniesie żadnej ceny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rajev: Nie to żeby coś, ale na paragonie nie ma reklamy że Biedronka nie podniesie żadnej ceny.
@Rajev: Byłem dziś na szybkich zakupach i podniesionych cen jest więcej. W oczy rzuciły mi się bułki, chleb tostowy, czy serki wiejskie. Tak jak ktoś wyżej napisał - cwaniaki musieli zrobić podwyżki w systemie jeszcze w ostatnich godzinach marca i teraz mogą dalej wciskać swoje półprawdy ( ͠° °)