Wpis z mikrobloga

celem życia każdego człowieka jest dążenie do ruchania, wszystko przez co przechodzimy w codziennym życiu sprowadza się finalnie do podświadomej chęci zachowania gatunku poprzez rozmnażanie. Wszystko co się dzieje w życiu człowieka dookoła jest tylko tłem do tego żeby finalnie się rozmnożyć. każdy z nas istnieje bo ktoś wcześniej się rozmnożył. Można mówić, że ma się inne cele jednak finalnie wszystko sprowadza się do jednego. owszem, są wyjątki które decydują się nie rozmnażać, ale nie jest to zgodne z prawami natury, których nikt formalnie nie ustalił, tak po prostu jest xD cały codzienny szajs odwala się w jednym i jedynym celu. #gownowpis #przemysleniazdupy #przemyslenia #seks
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
nawet obiektywnie nie jesteś w stanie stwierdzić dlaczego jedna kobieta jest "ładna" a inna "brzydka", Twoja podświadomość analizuje cechy kobiety wpływające płodność, nawet gdy o tym nie myślisz i na tej podstawie ktoś Ci się podoba a ktoś nie, jak wytłumaczyć dlaczego smukłe kobiety z reguły są atrakcyjne a grube już nie? nie wytłumaczysz tego
  • Odpowiedz
@gooway no to idź i bzikaj a nie konia walisz i wysrywy swoje wypisujesz, nasienie zalewa i zatruwa ci już mózg?
Ja myślę że każdy człowiek sam odpowiada za wartość dodaną do swojego życia.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@hankshmoody jestem w związku o prawie 6 lat, na brak bzikania nie narzekam, takie po prostu przemyślenia. jak inaczej wytłumaczysz postrzeganie "cech atrakcyjnosci" u płci przeciwnej? czemu szerokie biodra u kobiet są dla większości mężczyzn bardziej atrakcyjne niż wąskie? podświadomość analizuje zdolności rozrodcze, potencjalną płodność i finalnie wszystko się sprowadza do jednego.
  • Odpowiedz
celem życia każdego człowieka jest dążenie do ruchania


@gooway: nie, pierwszym celem jest pożywienie, potem schronienie i bezpieczeństwo, seks jest dopiero na czwartym miejscu.
Wiadomo że dzisiejsza cywilizacja daje nam pierwsze trzy prawie że automatycznie, i możemy spokojnie myśleć o seksie, ale tysiące lat temu tak nie było,
  • Odpowiedz