Wpis z mikrobloga

Gothic: Odyseja - Wyspa Tamora, w sumie to końcówa tej wyspy, bo zaraz wypływamy na kolejną.
Na razie gramy, ponad 30h gierki, a będzie pewnie jeszcze z 200 :DDD
#gothic
vensooo - Gothic: Odyseja - Wyspa Tamora, w sumie to końcówa tej wyspy, bo zaraz wypł...
  • 5
  • Odpowiedz
@vensooo: Pewien niewolnik z Amarny o imieniu Ojo w angielskiej wersji językowej, w którą nie wiedzieć czemu gram, dostał na imie - Oh yeah. Takich głupich zmian imion jest wiele np. rycerz Volker to... tak, zgadliście - People. Przyznaje jest przez to dużo śmiechu, ale jeszcze więcej zamętu. Tłumaczenia zostało wygenerowane i wogóle niesprawdzone. Nie polecam wersji EN.
vanbolko - @vensooo: Pewien niewolnik z Amarny o imieniu Ojo w angielskiej wersji jęz...

źródło: 20240317224153_1

Pobierz
  • Odpowiedz
@vanbolko: Jak czytam o tej odysei tu na wykopie już od chyba ponad 3 lat to kompletnie bym kijem tej modyfikacji nawet nie ruszył xD. Ona ma jakieś pozytywne strony?
  • Odpowiedz
@Wimix21: Ogrywałem to kilka lat temu, bardzo dużo zapomniałem z tego względu, że końcówka strasznie męczy, ale w skrócie. Jako, że to bardzo długa modyfikacja, to "początek" czyt. pierwsze nie wiem 20-30h jest bardzo w porządku, robi się misje stopniowo wg. lokacji, coś tam się moby pobije, jakoś leci, ale od któregoś momentu, już nie pamiętam konkretnie robi się młyn, powtarzające się lokacje, wybijanie ponownie mobów z tej samej mapy, ogólnie
  • Odpowiedz
@Wimix21: Gdyby ten mod nie miała żadnych zalet to już dawno wszyscy by o nim zapomnieli i nie budziłby tylu emocji, również tych złych. Odyseja jest jak niedoszlifowany... no dobra, bardzo niedoszlifowany diament.( ͡° ͜ʖ ͡°) Zupełnie przyzwoicie skonstuowane są główne wątki fabularne, świetnie (wg mnie) wymodelowane mapy, świat gry ten znany jak np Khorinis czy zupełnie nowe lądy. Zagraj, najlepiej sam oceń Odyseje i jej dobre
vanbolko - @Wimix21: Gdyby ten mod nie miała żadnych zalet to już dawno wszyscy by o ...

źródło: 20240330215956_1

Pobierz
  • Odpowiedz