Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, czy wskaże mi ktoś te media ignorujące dzisiejszą zbrodnie Izraela? Albo wpisy wykopków które je negują? Całe mirko zasrane postami - „media głównego ścieku nic nie mówią”,
- „a brauna to grillowali”,
- „wykopki bronią żydów”

Czy ja jestem w jakimś alternatywnym świecie? Na Onecie, WP, TVP, TVN, Polsat główny, pierwszy news. Hołownia nazywa to zbrodnią, Sikorski żąda wyjaśnień i zawiadamia o wszczęciu postępowania.

Czy to po prostu powtórka z głównej gdzie 15 stron szurow i prawakow jęczy jak to lewica im wykop przejęła? Fakty faktami ale oblężona twierdza musi być?

#izrael #palestyna
  • 15
  • Odpowiedz
  • 5
@KOLEGAMAMY: na Onecie na samej gorze mam ten artykuł:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/trener-z-dziecinstwa-wspomina-zabitego-w-gazie-polaka-zawsze-schodzil-ostatni/9vzj7lt,79cfc278

Przez cały dzień kolejne informacje i oświadczenia Izraela były oznaczane jako PILNE.

Bez sensu próbować forsować sciemy które są do sprawdzenia w mniej niż 10s. Na co liczysz? Że ktoś nie wejdzie na żadną z tych stron i nie zweryfikuje?
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY: chwile temu pisales ze na tvn24/tvp.info jest cicho, co jest klamstwem. Tak ciezko sie do tego przyznac, czy wolisz po prostu przemilczec ze #!$%@? glupoty?

Wejdz na wiadomosci.onet.pl i cie zasypie artykulami. To jest dokladnie tak samo jak z wp.pl to jest portal o wszystkim i newsy rotuja, bo tak to dziala w necie. Cos co bylo wazna informacja 5min temu, juz jest na drugiej stronie, bo zdarzylo sie xyz
  • Odpowiedz