Wpis z mikrobloga

  • 17
@dorodny-agrest: Zaraz przyjdzie konaisz i ci wyjaśni, że te ukraińskie ataki są absolutnie bez znaczenia, bo to tylko rozpaczliwa próba odwrócenia uwagi od utraty 21,37 m terenu w okolicach Krasnopiździjiwki, co dowodzi, że rosyjska armia jest niezmiennie niezwyciężona, a specjalna operacja wojskowa przebiega zgodnie z planem.
  • Odpowiedz
@dorodny-agrest: np. kilku specialsów pakuje drona do kombiaka, jedzie do Rosji, jak są już 200 km za granicą to odpalają w nocy drona który leci sobie do celu bez żadnych przeszkód nawet i kolejne 200 czy 400 km i robi BUM

nie da się obstawić całego kraju OPL

czytałem też takie plotki, że np. Ukraińcy wycofując się z jakiegoś terenu zakopują/ukrywają uzbrojenie które później jest wykorzystywane do różnych akcji "za linią
  • Odpowiedz
Zaraz przyjdzie konaisz i ci wyjaśni, że te ukraińskie ataki są absolutnie bez znaczenia, bo to tylko rozpaczliwa próba odwrócenia uwagi od utraty 21,37 m terenu w okolicach Krasnopiździjiwki, co dowodzi, że rosyjska armia jest niezmiennie niezwyciężona, a specjalna operacja wojskowa przebiega zgodnie z planem.


@JPRW: Co ty gadasz. Przecież to jest gigantyczny sukces w postaci uszkodzenia dwóch baraków mieszkalnych. Ja bym powiedział, że nawet większy niż rozwalanie kilku ukraińskich elektrowni.
  • Odpowiedz
  • 11
@Szinako: Za Awdijiwką nie ma przecież żadnych umocnień, bo głupie ukry nie umiały nawet okopu wykopać. Dzięki temu rosyjski blitzkrieg w te półtora miesiąca doszedł już do Dniepru, tak jak przewidywali wybitni analitycy z końskim ryjem. Teraz już prosta droga na Lizbonę. To największy sukces twojego kacapistanu co najmniej od likwidacji przyczółku w Krynkach.
  • Odpowiedz
Za Awdijiwką nie ma przecież żadnych umocnień, bo głupie ukry nie umiały nawet okopu wykopać.


@JPRW: Czyli Ukraińcy nie zaczęli tam w panice kopać umocnień gdy sytuacja Awdijiwki stała się tragiczna? Skoro tam było tak super z ukraińskimi umocnieniami to po co Ukraińcy zrobili odskok o kilka kilometrów?

Dzięki temu rosyjski blitzkrieg w te półtora miesiąca doszedł już do Dniepru, tak jak przewidywali wybitni analitycy z końskim ryjem. Teraz już prosta
  • Odpowiedz
Czyli Ukraińcy nie zaczęli tam w panice kopać umocnień gdy sytuacja Awdijiwki stała się tragiczna?


@Szinako: Weź nie żartuj nawet. Takie w kopane w panice i na ostatnią chwilę umocnienia miałyby zatrzymać wielką armię rosyjską? Jak ty to sobie wyobrażasz? Po upadku Awdijiwki rosyjski walec nieustająco prze na zachód w błyskawicznym tempie. Odstaw fajnopropagandę i znowu zacznij słuchać generała Konaszenkowa, on ci wszystko wytłumaczy jak dawniej.

O widzę, że już nerwica
  • Odpowiedz
Weź nie żartuj nawet. Takie w kopane w panice i na ostatnią chwilę umocnienia miałyby zatrzymać wielką armię rosyjską? Jak ty to sobie wyobrażasz? Po upadku Awdijiwki rosyjski walec nieustająco prze na zachód w błyskawicznym tempie. Odstaw fajnopropagandę i znowu zacznij słuchać generała Konaszenkowa, on ci wszystko wytłumaczy jak dawniej.


@JPRW: W sensie, że dyskutujemy teraz o twojej projekcji? Zmienili ci leki, że takie odwalasz scenariusze?

przy okazji rzadziej zrobisz z
  • Odpowiedz
Tak podejrzewałem, że własnych wpisów nie czytasz.


@JPRW: O kurde, teraz to mnie zaciekawiłeś, zapodaj jak możesz ten wpis i zweryfikujemy.

Opiszę ci go jak mogę najdokładniej: śmierdzący kacap z krzywą mordą, głupi, ale szczerze oddany matuszce rassiji, ale niestety tyleż zakłamany co niedorozwinięty. Generalnie parszywy kłamca, prymityw, jełop i dzban. Z jakimś takim durnym nickiem. Niszako? Kinaszo? Ale to wyjątkowy troglodyta, nie warto sobie nim głowy zaprzątać.


@JPRW: Chodzi
  • Odpowiedz
E tam, ciężko przebić to gdy odpisałeś z multikonta. To była jedna z najgłupszych rzeczy, jakie widziałem pod tym tagiem.


@Szinako: nic nie przebije twojej ściemy z obecnym kontem koniaszku
  • Odpowiedz
O kurde, teraz to mnie zaciekawiłeś, zapodaj jak możesz ten wpis i zweryfikujemy.


@Szinako: Który? Ten w którym wychodzisz na skończonego dzbana i prymitywnego kacapka? Nie ma sprawy, wybierz sobie sobie: https://wykop.pl/ludzie/Szinako/wpisy/dodane

Chodzi o AnikoszSCK czy może nieznamzadnejkrystyny tych dwóch mi przychodzi na myśl.


@Szinako: Zupełnie niepotrzebnie szarpiesz się na myślenie, bo jak zwykle efektu to nie przynosi.

Nie przejmuj, prędzej czy później lekarz dobierze odpowiednie leki i staniesz na
  • Odpowiedz
Na zachód od Donu medycyna działa jednak troszkę inaczej.


@JPRW: Ale nadal źle, patrząc na twoje ataki, które następują co kilka tygodni. Po takim czasie średnio rozgarnięty lekarz powinien ustalić odpowiednie leki i dawkowanie. No chyba że ty ignorujesz zalecenia lekarza i leczysz się sam alkoholem i narkotykami. Ale twoje zachowanie jest bardzo dziwne, zionie od ciebie tak frustracja, nerwy że aż żal patrzeć. Nie potrafisz z kimś dyskutować bez wypisywania
  • Odpowiedz
Normalni ludzie nie denerwują się tak jak ty w internecie.


@Szinako: Nie odważę się nazwać ciebie człowiekiem, ale weź pod uwagę, że sam wlazłeś w ten wątek z pianą na pysku przez nikogo niezapraszany.
  • Odpowiedz
Jakie to elektrownie rozwalili?


@karhu: Elektrociepłownia Charków, Dnieprzańska elektrownia wodna. Dodatkowo

W naszym kraju dotknięte zostały wszystkie jednostki Bursztyńskiej TPP i wszystkie jednostki Ładziżyńskiej TPP. Jednostki napędowe w różnym stopniu zniszczenia: od całkowitego do ponad 50%.


Do tego kilka innych elektrowni/elektrociepłowni zostało uszkodzonych.
To są tylko uszkodzenia po ostatnich dwóch atakach rakietowych.
  • Odpowiedz
@dorodny-agrest: Nie da się pokryć OPL obszaru całego kraju, szczególnie tak wielkich obszarowo i z taką ilością obiektów nadających się jako cele do dronowania. Myślę że taki Meksyk też byłby w stanie razić cele na terenie USA dronami w razie hipotetycznego konfliktu tych dwóch krajów, i też by były głosy jak to możliwe że USA nie jest w stanie strącać wszystkich tych dronów.
  • Odpowiedz
@Szinako:

Dnieprzańska elektrownia wodna

22 marca 2024 roku elektrownia została dwukrotnie uderzona rakietami podczas rosyjskiego nocnego ataku dronów i rakiet na ukraińskie obiekty infrastruktury energetycznej, związanego z prowadzonymi przez Rosję działaniami wojennymi na Ukrainie[20][21][22]. Jak później powiedział Ihor Syrota, szef firmy Ukrhidroenerho[w innych językach] zarządzającej elektrownią, obie części elektrowni, HES-1 i HES-2, zostały uszkodzone, przy czym druga z nich doznała krytycznych uszkodzeń po bezpośrednim trafieniu dwiema rakietami w dźwigary żurawia i
  • Odpowiedz