Wpis z mikrobloga

@MxS89 dowolny router z 5GHz, ale ekskluzywny dla VR, czyli niczego innego tam nie podłączaj. Połącz z innym routerem przewodem ethernet.
Miej kartę z dobrym enkoderem wideo i gotowe
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: @HaPPe @PieceOfShit @BezczelnySurfer Chłopaki to to ja wiem chodzi mi bardziej o to, że jak odpalam takiego Eldena to są opóźnienia co prawda nie używałem VD tylko na AirLinku i na workplace ale raczej to drugie rozwiązanie to dla biznesu, więc nie ważne. Chodzi o to, żep o czasie coś zawsze się wykrzacza i po kablu i po Wifi. PC to Ryzen 5700X, 32GB RAM DDR4 3600 CL16 z włączonym
  • Odpowiedz
@MxS89: no fajnie, a diagnostyke odpaliłes w debugu? Bo widząc AMD i problemy takie jak opisujesz to obstawiam właśnie enkoder, niestety NVenc lepiej sie sprawdza niż AMF
  • Odpowiedz
@BezczelnySurfer: ruter mam na innym piętrze, mogę podłączyć inny ruter kablem do peceta i ustawić go w trybie repeater sygnału? czy wtedy musi być to ruter czy taki dedykowany repeater (podłączony wciąż do peceta) też da radę?
  • Odpowiedz
@MrBudget: zależy jaki router kupisz. Jak tplinka za 100pln to zapomnij w ogóle o streamingu. Musisz mieć minimum 200mbit stabilne do tego jednego konkretnego klienta.

@MxS89 rozwiązałeś problem?
  • Odpowiedz
  • 0
@Leniek: Rozwiązałem ale dalej nie jest to efekt jaki chciałbym uzyskać. Najgorzej, ze jak odpala mtakiego goticzka to tekst jest taki jakiś niewyraźny.
  • Odpowiedz