Wpis z mikrobloga

Jarosław Wolski w najnowszym materiale stwierdził, że rosja w ciągu 1,5 roku dojdzie wojskami do Dniepru. Przyszłość Ukrainy mieni się w naprawdę mrocznych barwach.


@B3diSoprano: A dodał coś w stylu "Ukraina wojnę już wygrała, bo wygranie/przegranie wojny można oceniać tylko z punktu politycznego? xD
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: 2024 rok a ktoś jeszcze poważnie traktuje przewidywania Wolskiego. W jego przypadku to częściej na odwrót wychodzi więc nawet to dobra informacja że tak uważa xd. Zresztą już przecież doszli do Dniepru na południu, to chodzi mu o całość rzeki? Jeżeli tak to xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Abaddon_Profanator: Stwierdził, że w przyszłym roku rosja będzie miała kilka armii, dobrze wyszkolonych i wyposażonych, które zostaną użyte na innym kierunku strategicznym i osiągną Dniepr od północy aż do morza czarnego.
  • Odpowiedz
Naprawdę tak powiedział?


@neurotiCat: Aż to muszę później zobaczyć xD. Jeżeli Wolski "Rosja już przegrała" twierdzi, że za 1,5 roku Rosja zdobędzie wszystko za Dnieprem, to będzie dobre xD. Chyba że OP robi sobie jaja.
  • Odpowiedz
@B3diSoprano: Obejrzałem, przekolorowałeś w #!$%@?. Przy każdym stwierdzeniu dodawał wtrącenia "jeśli nic się nie zmieni", "ja to przynajmniej tak widzę", "to jest według mnie prawdopodobny scenariusz" etc.
  • Odpowiedz
@Micro-Jet w dopie mam wolskiego jak się ktoś interesuje i widzi co się dzieje to niech sam Wnioski wyciąga mniej lub bardziej trafne a moje są takie że ruskie się rozpędzają jak mucha w smole ale do przodu a ukr ma więcej problemów do rozwiązania niż moglo by się wydawać
  • Odpowiedz