Wpis z mikrobloga

Właśnie oglądałem program Więzienie i był tam taki seba który wychodzi za kilka miesięcy i wiecie jaki ma plan po wyjściu? Emigracja do Niemiec, jprd trzymaj się tam @SaintWykopek

Jeszcze temu pacanowi matka na widzeniu mówi żeby nie chlał, a ten że no jedno piwka to czasem nie zaszkodzi, bez komentarza, alkoholików to powinno się recyklingować na kompost, jakby w tym filmie co zalało lądy i żyli na oceanie
#emigracja #patologiazmiasta #bekazpodludzi
fhgd - Właśnie oglądałem program Więzienie i był tam taki seba który wychodzi za kilk...

źródło: 2JrqR1PSJRG2P8MBKuJqwk1UgswDBDlIJXHp5n6HN6r-8IVvHD3ArcEMP4BYKdv8sW0qDqF_-oXZepOCKD-vNzESNkdn_Fo9Ii5YajwjQz6eKZXtPJa8ne4DJPToZiWSuyk

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@elperson: bez przesady, jest masa normalnych ludzi którzy z pracy za granicą wybudowali domy za gotówkę, nie nazwał bym tego nie zaradnością, bo w gorszym położeniu są ludzie którzy wzięli kredyt na klite
  • Odpowiedz
@fhgd Wypowiem się na ten temat z perspektywy 12 lat w Londynie. Z moich obserwacji większość, która wybudowała dom/kupiła mieszkanie w kraju już do niego wróciła. Wielka Brytania może nie jest najlepszym przykładem, bo po Brexit nie jest już popularnym kierunkiem emigracyjnym i nie jest tak łatwo tam wyjechać do pracy. Ale z tego co rozmawiam z rodziną/znajomymi w innych krajach, z tego co sam widzę, mogę podsumować w jedne sposób. Czasy,
  • Odpowiedz