Wpis z mikrobloga

Mireczki postanowiłem przesiąść się z PS4 na Switcha. Głównie ze względu na brak czasu, żeby konsola była bardziej przyjazna dzieciom i żeby była mobilna i grywalna bez TV. Polecacie jakieś 2-3 gierki żeby sześciolatek i „trzyipółlatek” mieli lekkie wprowadzenie do wirtualnego świata i jednocześnie nie zniechęcili się po kilkunastu minutach? (do tej pory nie grali w gry poza próbami wyścigów na PS) Myślałem o jakichś ruchowych typu „Sports”, do tego coś żeby sobie połazili jakimiś ludzikami ( ͡° ͜ʖ ͡°), może jakieś Marki, ale które? Nie siedzę jeszcze wcale w klimacie gier NS. Dla siebie planowałem na początek Hogwarts Legacy, bo jeszcze nie miałem okazji grać. Poradzicie coś?

#switch #nintendo #nintendoswitch

PS. Jakby ktoś chciał kupić PS4 Slim to zapraszam na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: dla maluchów to chyba yoshi będzie najlepszy. No i mario karty klasyk
Dla Ciebie sporbuj sobie Mario Oddysey na start- jest super. Z turowych to bardzo fajne jest Mario Rabbids pierwsza jak i druga część
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: mam córki w wieku 5 i 6 lat (tak wyszło) - najlepiej im się grało w kirby and return to dreamland, przeszły same z włączonym trybem ułatwienia (wyciąganie z dołków i 2x health). dodatkowo ciupią w mario kart 8 deluxe z włączonym wspomaganiem sterowania (nie wpadają w przepaść) i automatycznym driftem. teraz próbują mario wonder.
  • Odpowiedz
@ciezki_przypadek: ja mam córki 4 i 6 lat, więc ruchowe gierki szybko się nudzą, za to namiętnie grają w Yoshi, różne odsłony Kirby, sporadycznie w Mario Odyssey bo wbrew pozorom nie jest łatwą grą. W Mario Kart 8 to raczej ze mną tylko, bo same się szybko nudzą.
Te wszystkie gierki można grać w 2 osoby, a Kirby to chyba nawet do 4 graczy może być.
Młodsza ma Switch Lite a
  • Odpowiedz