Wpis z mikrobloga

@orgin246 a i mogłeś sobie tą płytę skopiować lub całą zgrać na dysk albo skopiować samą instalkę. Gry w gazetach zazwyczaj miały pozdejmowane zabezpieczenia (typu np. musisz mieć płytę w napędzie, żeby grać).
  • Odpowiedz
jak kupiłeś płytę to grę fizycznie miałeś, i mogłeś ją odpalić kiedyś chcesz


@KwiatGromu: No ja bym się teraz musiał ostro nagimnastykować żeby odpalić cokolwiek z posiadanej płyty ;)
  • Odpowiedz
@KwiatGromu ale kupujesz abonament na miesiąc i masz dostęp do wszystkich gier które zostały do niego dodane, kupujesz jeden numer CDA i masz tylko te kilka gier z danej płytki, a nie dostęp do wszystkich gier dołączonych do wszystkich wydań CDA
  • Odpowiedz
Kurła, kiedyś to było lepiej. Kupowałeś fizyczny nośnik i gra była cała twoja. Wkładałeś płytę do napędu i nic cię więcej nie interesowało. A teraz trzeba mieć milion kont na różnych serwisach, bo każdy deweloper stworzył swój własny, do tego mogą ci wszystko skasować/zmodyfikować jak im się zachce albo licencje się skończą. Jak ja się cieszę, że zachomikowałem te wszystkie stare płyty i pełniaki z CDA.
  • Odpowiedz
@suspensor1917: może i jestem boomerem, ale jakoś tęsknie za tamtymi czasami. Kupowało się grę to była moja, instalowałem i grałem. Bez pierdyliarda kont. A teraz ludzie się cieszą, że mają game-passa, miliard gier i abonament. I finalnie i tak nie mają w co grać bo za duży dobrobyt. Ale żadna gra nie jest ich na własność. Skończy się abonament i koniec grania. Pamiętam czasy jak GTA 3 wychodziło na PC, jak
  • Odpowiedz