Wpis z mikrobloga

Żydzi zabili nam polskiego chłopaka. Wolontariusza, który jeździł i gotował jedzenie dla ofiar wojen i różnych klęsk żywiołowych (gotował m.in. ofiarom trzęsień ziemi w Turcji). Razem z nim w nalocie zginęło kilku innych wolontariuszy. Cześć ich pamięci.

Mało co mnie tak brzydzi na wykopie jak bezrefleksyjni głupcy, którzy kibicują Izraelowi.

Edit.
Ciekawe czy media głównego nurtu i polska dyplomacja zareagują rano jak należy.

#izrael #palestyna #wojna
Tywin_Lannister - Żydzi zabili nam polskiego chłopaka. Wolontariusza, który jeździł i...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
  • 60
@espumisanmax Bo Izrael #!$%@? we wszystko co się rusza, były filmiki jak nawet do karetki z lekarzami podjeżdżającymi do rannych strzelał? Już 30 tysięcy z ich ręki zginęło i z Hamasu i nie.

Bezgraniczne zaufanie do Izraela jest dla mnie niesamowite. Ale pamiętaj goju przynajmniej nje będziesz antysemita
  • Odpowiedz
@Szalom: tak, tak samo jak wszystkie media płakaly że IDF uderzył w szpital i zabił gorrilion dzieci oraz milion lekarzy, a potem okazało się że to rakieta hamasu jebneła w parking i w mediach zrobila sie cisza. Oj Pallywood wchodzi z połykiem, 0 refleksji.
  • Odpowiedz
a skąd wiemy że to Izrael?


@espumisanmax: Bo #!$%@? żydowscy żołnierze strzelają do wszystkiego co się rusza. 30 tysięcy ofiar nie wzięło się znikąd. Mało było przypadków zabitych dzieci, kobiet, strzelania w karetki czy w budynki cywilne? Poszukaj sobie historii 12 letniego chłopca, któremu żydowski żołnierz wpakował cały magazynek w głowę, a potem jeszcze przeładował i strzelił ponownie dla pewności i nie poniósł żadnych konsekwencji. Żydowscy żołnierze to #!$%@? gestapo
  • Odpowiedz
tu nie żydzi są problemem

A Islam który przyjdzie i obetnie Ci ten pusty łeb


@Bogdan_Srom: Żydzi również są problemem, bo zaogniają konflikt. Jak będziesz miał milion uchodżców na granicy białoruskiej- transportowanych już istniejącym mostem lotniczym z Egiptu, to będzie wina Izraela, bo celowo chce wysiedlić całość Palestyńczyków.
  • Odpowiedz
@Nusantara: może palestyńczycy nie powinni wchodzić do Izraela i mordować niewinnych cywili przez co sami na siebie sprowadzili to co mają? ¯\(ツ)/¯ No ale teraz płaku płaku bo Izrael nie ma miękkiej rury jak europa
  • Odpowiedz
@espumisanmax: @Snoxik @espumisanmax: IDF bada sprawę, z tego co podają izraelskie konta najprawdopodobniej wjechali na palestyńską minę/IED.
Północna Gaza jest pod kontrolą wojska izraelskiego, samo bombardowanie swojego terytorium wydaje się dziwnym pomysłem, brak też zdjęcia zniszczonego auta.
  • Odpowiedz
@Mrbimbek: ja też polecam się trochę poczytać. Wyobraź sobie, że ktoś wchodzi do twojego domu, zajmuje kibel, łazienkę, sypialnie i korytarz zostawiając ci jedynie miejsce na balkonie, po czym oferuje ci możliwość negocjacji i zawarcia ugody. Dokładnie to zrobili żydzi 50 lat - weszli na nie swoją ziemię, a teraz udają zdziwionych, że sąsiedzi ich nie akceptują.
  • Odpowiedz