Wpis z mikrobloga

Weź ty się #!$%@? Wojtek w garść. Ty myślisz, że ile będziesz tej Sofii imponował tą kasą, jak jesteś takim mazgajem? Kobiecie wystarczy raz słabość pokazać i ma cie w garści, robisz się dla niej po prostu #!$%@?. Bez względu ile masz i co masz.

Psycha u Goli jest na poziomie 14 latki. Chłopie, weź sobie walkę, daj ksywkę biseks tak jak Tyburski ma księżniczka i przestań #!$%@? ciągle szlochać. Nikt ci jutro w windzie na złotej nie ukradnie piórnika ani nie założy majtek na głowę. Nie chodzisz już do podstawówki.

#famemma
  • 6
  • Odpowiedz
Musiałeś trafiać na okropne kobiety.


@Pomidoruwka: jeśli myślisz, że twoja jest inna niż wszystkie to powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Lasce jak pokażesz słabość to niektóre od razu odejdą a inne z kolei dalej będą, nawet Ci pomogą w problemach itd, ale podświadomie wejdą w tryb "poszukiwania" lepszych genów.

Natura ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@To_The_Moon To ja chyba jestem na etapie "poszukiwania lepszych genów". I to od kilku lat. Tylko dziwne, bo wiele razy spotykałam mężczyzn z "lepszym genami", a to nie sprawiało, że magicznie chciałam zakończyć obecny związek i z nimi być. Co powinnam zrobić teraz twoim zdaniem?
  • Odpowiedz