Wpis z mikrobloga

  • 1
@Basiura89 Ja serio pytam. Po to są tagi by z nich korzystać. Bodnar nie wydaje mi się atrakcyjna bo nie jest zbytnio powiązana z wrocławiem. Jaca pokazał jaki jest zajebisty i szkoda że nie da go się wymienić na #michaljaros
  • Odpowiedz
  • 1
@planarize: Bezczelne wałki, idiotyczne zażądanie byle się tylko komuś przypodobać, ale nie żeby zrobić coś pożytecznego i populizm jaki urządza Sutryk w tym mieści pchają mnie też w tę stronę.
Starszy się dzisiaj ze mną kłócił, że Sutryk najbezpieczniejszy, bo reszta to podszywańce z PISu albo nieznani. Teraz wertuje internety, by poznać co Grześ ze swoim życiem wyprawiał ( ͡º ͜ʖ͡º). Obejrzałem wywiad przejrzałem jego kanał
  • Odpowiedz
@Octarine: miałem głosować, ale jak słuchałem że chce zrobić nadwyżkę budżetową, jednocześnie budować mieszkania komunalne.
To się kupy nie trzyma.
Ogólnie nie ma na kogo, a szczególnie jak będzie 2 tura.
  • Odpowiedz
  • 1
@Muszewymyslec2 Zrozumiałem go tak że chce sprzedawać pustostany do remontu. Urzekł mnie tym bo od lat powtarzam że w #!$%@? tego wszędzie i nic się z tym nie robi. To że nie spełniają standardów i niema kibla lub wentylacji to nie powód by stało. Zadłużenie, czy inne niejasności prawne powinny być skrupulatnie rozwiązywane to miliony do budżetu. Wystarczy zatrudnić lub przekierować kilku urzędników z odpowiednią wiedzą tworząc wyspecjalizowany dział w tym temacie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Muszewymyslec2 Zapomniałem o ofensywie na okoliczne włości. Plany podboju Kobierzyc czy Bielan wrocławskich zaskoczył mnie tym i na pewno będzie w najbliższym czasie to ciekawym tematem do rozmów.
Poniżej w debacie fragment koło 36min.
Octarine - @Muszewymyslec2 Zapomniałem o ofensywie na okoliczne włości. Plany podboju...
  • Odpowiedz
@Octarine: ale gminy pod Opolem to nie Kobierzyce z całymi Bielanami. Nie wiem jakimi frajerami by musieli być, żeby się dobrowolnie przyłączyć do miasta. Mają tam teraz czysto, drogi równe. No nie ma to dla nich żadnego sensu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ogau Nie doktoryzowałem się z aneksji okolicznych gmin. Potrzebny jakiś wykopowyExpert, pewnie lada moment się stawi do pracy.

Kobierzyce to chyba najbogatsza na osobę gmina w Polsce, czy coś takiego kiedyś słyszałem więc nie będzie łatwo. Kilka mln w kampanię pewnie będzie potrzebne. Pomysł ogółem ciekawy i taka Wysoka to można powiedzieć że jest już we Wro więc to by było naturalne że zostanie whłonięta. Nie mówię że gościowi uda się to
  • Odpowiedz
Na ten moment dla mnie nie przegrywa z Sutrykiem pod żadnym względem


@Octarine: akurat z łysym to nikt nie przegrywa. Moglibyśmy małpę wsadzić za niego i byłoby lepiej, bo małpa przypadkowo mogłaby wybrać dobre rozwiązanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Reszta kandydatów jakoś mnie nie urzekła aż tak


@Octarine: mnie to nikt nie urzekł. Dramat totalny. Nie wiem na kogo zagłosować, ale na coś trzeba, żeby sutryk
  • Odpowiedz